Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Longboard Windsurfing Festiwal
Autor: Betty   
22.01.2009.
 
Na wschodnim wybrzeżu Australii w dniach 23- 26 stycznia 2009 odbędzie się Longboard Windsurfing Festiwal.
 
 
Wybrana grafika
 
 
Wydarzenie to obejmie Raceboard Oceanic Championships, które odbędą się w Illawarra Yacht Club oraz National Windsurfer One Design Championships, które odbęda się w Port Stephens Sailing and Aquatic Club. Te ostatnie to również zaproszenie dla rodzin z dziećmi. Port Stephens oferuje doskonałe windsurfingowe wakacje w towarzystwie pięknych plaż, wycieczek i rejsów, na których można oglądać wieloryby i delfiny, natomiast pełnoletni uczestnicy mogą brać czynny udział w degustacjach lokalnych win.
 
Wybrana grafika
 

National Windsurfer One Design Championships jest podzielone na kilka flot. Zatem nie tylko zawodowcy mogą startować. Przewidziano również możliwość startu mniej doświadczonych żeglarzy, juniorów oraz mastersów. Całość dodatkowo podzielono na kategorie wagowe oraz kobiety i mężczyzn.

Myślą przewodnią Festiwalu jest dobra zabawa dla wszystkich uczestników.Większość z polskich windsurferów zapewne nie będzie miało możliwości uczestniczenia w tym wydarzeniu, ale zawsze można śledzić to wydarzenie w sieci. Prezentacja zdjęć, filmów i wyników na stronie www.LBWS.com.au
 

A tu…. bardzo mistrzowski looooooooongboard
 
 
 
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Pokaż 1 z 1 komentarzy

1. 22-01-2009 19:07 - Piórek

Fajna przyczepka do transportu ... powinni przed tym autem puścić pilota ze względu na gabaryty przewożonej deski :-)

Pokaż 1 z 1 komentarzy

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.