Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Ankieta - na czym pływamy
Autor: Wojtek   
21.01.2009.
 

Bardzo zaprzaszamy do naszej wielkiej ankiety o sprzęcie na jakim pływamy. Dotyczy ona producentów desek i ma na celu określić ich występowanie pod naszymi stopami. Wiadomo, że wielu z nas ma po kilka desek i różnych wykonawców, dlatego można głosować na wiele szkutni na raz. Naszym celem nie jest jakieś dokładne badanie rynku, ni zapoznanie się z dokładną zawartością waszych pokrowców.


Ten wywiad należy traktować jako wspólną zabawę, tak przy wypełnianiu jak i przy czytaniu wyników. I dlatego upraszam o odpowiedzi zgodne z prawdą, by nie popsuć zabawy sobie i innym. Jesteśmy swiadomi naszej niedoskonałości i jesteśmy prawie pewni, że mimo wielkich starań kolegi Hypnonaish w wyszukiwaniu firm, mogą być pewne luki. Bardzo prosimy więc o pomoc  komentując, podane przez Was nazwy zostaną dopisane.Bardzo dziękuję wyżej wspomnianemu za pracę włożoną w powstanie tej ankiety. To on jest jej pomysłodawcą, współtwórcą i tym który wyszperał loga.

Bardzo proszę, zaznacz jakich firm posiadasz deski. Możesz zaznaczyć ich więcej niż jedną, jeżeli tylko ja posiadasz.
!Oto deska/deski w moim posiadaniu

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Pokaż 3 z 3 komentarzy

1. 22-01-2009 14:30 - Zenek

Witam,może się mylę,ale mam wrażenie że wkradła się nieścisłość 
jeśli chodzi o markę ATTACT prawdopodobnie powinno być ATTACK a to to samo co SURFPOL czyli powieliliście producenta.Pozdrawiam i 
życzę następnych ciekawych pomysłów.Zenek

2. 22-01-2009 20:12 - Hypnonaish

Witam  
Tak racja nastąpiło przejęzyczenie :) jak tylko się da to zostanie to zmieniono co do Attack lub surfpol jeśli nawet to ten sam producent to i tak to inne nazwy , może innych konstruktor itp. :). Jak wcześniej wspomniano ankieta ma charakter zabawowy

3. 22-01-2009 20:49 - Voltek

No to jak już jest concensus i nie ma głosów w tych deskach to usunąłem attacka :zzz

Pokaż 3 z 3 komentarzy

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.