Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

WindGURU na telefonach iPhone
Autor: Piórek   
16.01.2009.
 
Masz telefon iPhone? Korzystasz z serwisu pogodowego WindGuru gdy wybierasz się na spot? Chcesz mieć stały dostęp do prognozy pogody? Teraz to nic trudnego, ponieważ pojawiła się nowa aplikacja WindGURU dla telefonów komórkowych iPhone.
 
Nowy WindGURU został napisany specjalnie dla iPhona. Aplikacja jest darmowa, można ją pobrać i zainstalować  bezpośrednio na telefonie lub skorzystać z iTunes. WindGURU iPhone umożliwia dostęp do pogody na ulubionych spotach, można zobaczyć m.in. jak na spocie wygląda wiatr, słońce i fale, porównać spoty i wybrać najlepszy oraz przeglądnąć prognozę pogody dla najbliższego tygodnia. WindGURU zawsze był jednym z najlepszych serwisów pogodowych dla uprawiających sporty wodne. W bazie znajduje się blisko 3000 spotów, ktore dzięki prostej w obsłudze aplikacji, są dostępne dla windsurferów na całym świecie.
 
WindGURU iPhone
 
 
WindGURU iPhone
Photos by: www.windguru.cz
 
Źródło: www.boards.co.uk
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.