Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoserwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Nasz jedynak w PWA na foilu !!! Poleć znajomemu
Autor: Piórek   
20.08.2016.
 
Maciek Rutkowski testuje foila. Zobaczcie jak mu to wyszło i przeczytajcie kilka zdań o tej zabawce.
 
Przykładowa grafika

Cześć,

podsyłam filmik z pierwszego pływania na foilu: https://www.youtube.com/watch?v=TPOYqs1FryU

Chyba nie wybrałem sobie najłatwiejszych warunków, bo było z 12-15 węzłów i trochę fali i na 7.9 miałem absolutnie za dużo. Nawet półmetrowy przybój okazał się problemem, bo foil ma 98cm, więc w sumie trzeba przejść cały przybój na piechotę. Ale jak już ogarnąłem mniej więcej podstawy to zabawa była super. Nie czuć praktycznie żadnego oporu. Jeśli jesteś w stanie utrzymać zestaw stabilnie i masz jaja, żeby domknąć żagiel, jest wrażenie, że praktycznie nie ma limitu prędkości. Jestem dosyć mocno zajarany całą sprawą, bo to fajna alternatywa na słaby wiatr, wydaje się, że możliwości rozwoju sprzętu są jeszcze ogromne, no i coraz głośniej się mówi o foilu jako nowej dyscyplinie w PWA i/lub klasie olimpijskiej. Idą więc dla windsurfingu ciekawe czasy ;) 

 Pozdrowienia

Maciek Rutkowski (POL23)

Przykładowa grafika

 

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Komunikaty

Od jakiegoś czasu Hotis.pl zagościł na portalu Facebook, na którym to publikowane są najnowsze informacje ze świata windsurfingu, dostępna jest duża galeria zdjęć oraz inne ciekawe rzeczy :-) Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

 Hotis.pl Facebook - https://www.facebook.com/Hotispl-Vademecum-Windsurfera-115852858438623/

Przykładowa grafika
 
Dzięki pomysłowi jednego z naszych redaktorów - Hypnonaisha, społeczność windsurferów portalu hotis.pl oferuje bardzo pomocną dla wszystkich opcję transportu sprzętu pomiędzy miastami, bez płacenia kurierom setek złotych za przewóz jednego masztu czy deski.
 
Przykładowa grafika
Czytaj całość
 
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.