Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Puchar Polski PSW- n1surf CUP Karolinów 2016!
Autor: n1surf   
20.06.2016.
 
Już 25-26 czerwca w naszej szkole windsurfingu i kitesurfingu n1surf nad Zalewem Sulejowskim w Karolinowie odbędą się po raz pierwszy zawody rangi Pucharu Polski PSW.
 
Przykładowa grafika
Podczas tej imprezy po raz kolejny zostaną rozegrane również eliminacje Amatorskiego Pucharu Polski Windsurfingu oraz Amatorskie Zawody na deskach z wiosłem SUP. Jak zawsze podczas naszych imprez dla uczestników przewidziane jest wiele atrakcji dlatego nie może Was tu zabraknąć. A mianowicie dzięki naszym hojnym sponsorom zostaną rozlosowane liczne nagrody, ale to nie wszystko. Sobotnie popołudnie rozpoczniemy od wielkiego grillowania z VW Grill Campera, a wieczór naszej imprezy umili nam koncert znanego z programu „Mam Talent” zespołu 30daysofline. Cały dzień zmagań zawodników z pewnością uprzyjemni n1surf Beach Party.
Przykładowa grafika
 
 
Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.