Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Surfomania Cup 2014
Autor: www.surfomania.pl   
10.06.2014.
 
Tradycyjnie w czerwcu nad jeziorem Zdworskim planowane są amatorskie zawody windsurfingowe o puchar Wójta Gminy Łąck. Dwudniowa impreza odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2014r. tym razem pod patronatem burmistrza gminy i miasta Gąbin oraz wójta gminy Łąck.
 
Przykładowa grafika
Weekendowe starty planowane są w konkurencjach: race, slalom, formuła windsurfing. Gospodarzem zmagań sportowych będzie ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Relax w Zdworzu, który zapewnia możliwość wyżywienia, noclegi w domkach kempingowych lub namiotach oraz miejsce parkingowe. Regulamin zawodów zgodny z przepisami krajowymi żeglarstwa windsurfingowego, wpisowe 60 zł płatne u organizatora. Koszt wpisowego pokrywa wyżywienie oraz rekompensuje zakup pucharów. Nagrody w postaci sprzętu i wyposażenia windsurfingowego ufundowane są przez sponsorów. Tradycyjne po ekscytujących zmaganiach sportowych planowane jest after party przy muzyce, napojach energetycznych , drobnym posiłku z grilla. Surfomania Cup corocznie jest pełna dodatkowych atrakcji takich jak: prezentacje najnowszego sprzętu do windsurfingu, możliwość przetestowania desek, żagli, zakup sprzętu lub akcesoriów, wymiana doświadczeń wśród zawodników z całej Polski i wiele innych.

Gorąco zapraszamy zawodników wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi, kibiców, wczasowiczów, wszystkich zainteresowanych do udziału w corocznej imprezie.

Portal internetowy www.surfomania.pl, dystrybutor sprzętu windsurfingowego LORCH, KaSail firma www.x3m-team.pl, gospodarz zawodów Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Relax w Zdworzu www.relax.mdimedia.pl, Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku ,,12 Dębów" w Zaździerzu www.12debow.pl oraz burmistrza miasta Gąbin, wójt gminy Łąck.

źródło: www.surfomania.pl
 
Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.