Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Pierwsza stacja pogodowa na półwyspie z kamerą LIVE HD w EASY Surf Center!
Autor: Team EASY Surf Center   
26.05.2014.
 
Tego jeszcze nie mieliśmy! Aktualne warunki wiatrowe oraz livestream w jakości HD prosto z plaży EASY Surf Center na kempingu Chałupy 6… to już rzeczywistość! Stacja meteo oraz kamera już zostały zamontowane i przez cały sezon będą „zdawały relację” na bieżąco, dlatego zawsze jesteście w stanie szybko sprawdzić, co dzieje się na półwyspie. Będziecie wiedzieć czy prognoza się sprawdza i czy warto zapakować samochód po pracy i podskoczyć na pływanie z trójmiasta i okolic!
 
Przykładowa grafika

 

Wychodzenie na plaże z wiatromierzem ma oczywiście swój urok i nie namawiamy byście z tego rezygnowali, ale takie pomiary nie zawsze są skuteczne… Nasza stacja umieszczona jest około 10-15 metrów od brzegu, na wysokości około 6 metrów nad ziemią. Pomiar siły wiatru przy kierunkach NW / WNW / W / S / SW / SE jest identyczny jak mierzony "z ręki" wiatromierzem na brzegu. Przy kierunkach off shore'owych może on być lekko zaniżony. Wszystkie zebrane dane przekazuje w czasie rzeczywistym na stronę EASY Surf Center.

Wystarczy, że wejdziecie na stronę:

http://easy-surfcenter.pl/twoje-wakacje/pogoda-w-chalupach

By znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pogodę możecie śledzić na bieżąco i bez problemu określicie czy warto „schodzić na wodę” czy lepiej jeszcze trochę poczekać. Mamy nadzieję, że stacja ułatwi Wam też prawidłowy dobór wielkości deski czy żagla!

Odwiedzajcie, sprawdzajcie i przekazujcie znajomym!

Pozdrawiamy,

Team EASY Surf Center!

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.