Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Rusza sprzedaż biletów na zawody PWA na Stadionie Narodowym!
Autor: Piórek   
01.04.2014.
 
Pierwszego kwietnia w samo południe rozpoczynamy sprzedaż biletów na Halowy Puchar Świata w Windsurfingu 2014. Najtańsze wejściówki będzie można kupić już za 40 zł. Zawody rozgrywane w ramach prestiżowego cyklu PWA World Tour odbędą się na Stadionie Narodowym pomiędzy 5 a 7 września 2014 roku.
 
Przykładowa grafika
To pierwsza i ostatnia taka możliwość! Uruchamiamy sprzedaż biletów na Halowy Puchar Świata PWA w Warszawie. Pierwsza pula to dwudniowe karnety na Windsurfing na Narodowym. Cena za dwa dni sportowych wrażeń to 130 zł. Karnet to nie tylko gwarancja emocji, to też możliwość wyboru najlepszych miejsc, w najlepszych sektorach na trybunach Stadionu Narodowego.

Jednocześnie uruchamiamy sprzedaż dwudniowych karnetów VIP. To wydatek rzędu 699 zł. W cenie poza miejscami w Biznes Klubie, zapewniamy pełny catering, live music w dniu zawodów oraz spotkania z zawodnikami.

Sprzedaż biletów wystartuje już dzisiaj na stronie www.windsurfing2014.plKUP ONLINE

Wejściówki będą również sprzedawane w wiosce windsurfingowej podczas 26. Targów Wiatr i Woda, które w dniach 3-6.04.2014 odbywają się na Stadionie Narodowym.

Liczba karnetów w obu kategoriach jest ograniczona. Po wyczerpaniu zapasów uruchomimy kolejną transzę. Tym razem będą to bilety pojedyncze. Na pierwszy dzień - treningów i eliminacji, będą kosztować 50 zł. Drugiego dnia zawodów, w zależności od sektora, wejdziemy na trybuny płacąc od 50 do 100 zł. Wówczas na Stadionie Narodowym zostanie rozegranych pięć finałów w trzech różnych konkurencjach. Trzeci dzień, dzień rodzinny, jest zdecydowanie najtańszy. Bilety ulgowe kosztują od 20 do 35 zł. Cena normalnych waha się od 40 do 70 zł.

Osoby z niepełnosprawnościami mogą zakupić specjalne bilety w cenie 20 zł.

Pomiędzy 5 a 7 września na płycie Stadionu Narodowego wyrośnie gigantyczny basen. Długi na 90 i szeroki na 33 m. Wypełnianie go trzema tysiącami metrów sześciennych wody potrwa ponad dwa dni – ok. 50 godzin. Po jednej ze stron zbiornika, na całej długości, zostanie ustawionych ponad 30 olbrzymich wiatraków. Każdy o mocy dobrej klasy Harleya Davidsona. Wytworzą sztuczny wiatr wiejący z prędkością bliską 70 km/h. W zawodach weźmie udział elita windsurferów na świecie. Swój udział zapowiada cała czołówka rankingu PWA.
 
Przykładowa grafika
 
CENY BILETÓW

  Bilety normalny Bilet ulgowy
I Dzień 50 zł brak
II Dzień 50zł, 60 zł, 80 zł, 100 zł brak
III Dzień 40 zł, 50 zł, 60 zł, 70 zł 20 zł, 25zł, 30zł, 35zł
Karnety na I i II dzień 130
 
Dodatkowe informacje na temat imprezy można uzyskać za pośrednictwem adresu e-mail windsurfing@stadionnarodowy.org.pl
 
 źródło: http://www.stadionnarodowy.org.pl
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.