Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Kalendarz PSW na rok 2014
Autor: PSW   
15.03.2014.
 
Zbliża się kolejny sezon pełen zmagań. Pierwszy start LOTTO Windsurf Cup tradycyjnie nad Zalewem Zegrzyńskim w maju. Poniżej kalendarz PSW 2014 oraz główne zasady liczenia rankingu.
 
Przykładowa grafika
Do rankingu Pucharu Polski FW, SL, SUP liczy się 5 najlepszych wyników. Puchary zostaną rozdane na ostatniej imprezie sezonu.

MMP Juniorów, Juniorów Młodszych, Mastersów i Grandmastersów są zawodami Open (to znaczy wszyscy, nawet seniorzy mogą startowad). Starty do wyścigów będą wspólne a poszczególne klasyfikacje będą wyciągane po wyścigach według kategorii wiekowych. Slalom będzie rozgrywany tylko Full Fleet. Są przewidziane nagrody za klasyfikację generalną i jej wyniki będą liczone do Pucharu Polski.

Konkurencja SUP będzie rozgrywana na każdej imprezie PP. Będzie istniała możliwośd wypożyczenia lub zakupu sprzętu SUP w czasie regat. MMP SUP zostaną rozegrane niezależnie od warunków pogodowych na imprezie Mały Hel Cup.

Na każdej imprezie zostaną rozdane puchary (MMP medale), nagrody rzeczowe i pieniężne w poszczególnych kategoriach i nagrody specjalne dla najmłodszego zawodnika i zawodniczki, nagroda Fair Play i nagroda „Order Uśmiechu” dla najpogodniejszego uczestnika regat.

Jeżeli nie uda się rozegrad MMP FW w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2014. Info na PSW.org.pl
Jeżeli nie uda się rozegrad MMP SL w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2014. Info na PSW.org.pl
W przypadku rejestracji 5 i więcej jednostek innej klasy windsurfingowej lub Kite-racingowej, zostanie utworzona oddzielna klasyfikacja z nagrodami i pucharami dla pierwszej trójki.

Będzie możliwość wykupienia licencji zawodnika PZŻ wraz z ubezpieczeniem OC na 2014r na pierwszej imprezie sezonu w biurze regat podczas rejestracji. Dla tych którzy chcą to zrobid samodzielnie bądź startują w innych zawodach krajowych i zagranicznych zalecamy wykupienie Licencji 2014, bezpośrednio w PZŻ.
 

Lp.

Termin

Nazwa

Miejsce

Klasy

1.

09-11.05

Lsurf Cup, Otwarcie Pucharu Polski

Nieporęt Hotel 500

FW, SL, SUP

2.

16-18.05

Jeziorsko Cup

Kościanki Ośrodek RAFA

FW, SL, SUP

3.

27-29.06

Regaty o Puchar Prezydenta Sopotu

Sopot ul. Hestii 3

MMP FW, SUP

4.

17-19.07

European Cup Łeba

Łeba Plaża Zachodnia/Secret Spot

FW, SL, SUP

5.

22-24.08

Rewa Surf Centrum Cup

Rewa ul. Rybacka 5a

MMP J/M FW/SL, SUP

6.

28.08

Mistrzostwa Polski Instruktorów

Jastarnia Szkoła Zdrowia

*Nie liczy się do Pucharu Polski

7.

29-31.08

Puchar Żnina

Żnin ul. Wilczkowska

FW, SL, SUP

7.

05-07.09

Rewa Surf Centrum Cup

Rewa ul. Rybacka 5a

MMP SL, FW, SUP

8.

19-21.09

Kamienica Cup

Kamienica Surfer’s Village

FW, SL, SUP

9.

26-28.09

Mały Hel Cup, Zakończenie PP

Zegrze Płd. ul. Warszawska 31A

MMP SUP, FW, SL


Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.