Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Pierwsze regaty - pierwszy sukces !!!
Autor: www.surfwiecko.pl   
23.09.2013.
 
14.09.2013r. na jeziorze Wiecanowskim odbyły się I Amatorskie Regaty o Puchar Burmistrza Mogilna. Na starcie w dwóch biegach stanęło 21 uczestników – zawodnicy z Mogileńskiego Klubu Sportowego „SurfWiecko”, Konińskiego Stowarzyszenia Windsurfingu oraz goście z pozostałych stron Polski.
 
 Przykładowa grafika
Sobotni poranek nie napawał optymizmem. 12 stopni i siąpiący deszcz, do tego bardzo słaby wiatr. Około godz. 930 pojawili się pierwsi uczestnicy i ruszyły zapisy do regat. Okresami deszcz ustępował, więc niektórzy rozpoczęli taklowanie sprzętu.
 
Od początku do końca pierwszy wyścig prowadził Adam Kaczmarek v-ce prezes Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu i prezes Konińskiego Windclubu, pokazując rufę swojej deski wszystkim rywalom. Walka o drugie miejsce toczyła się do samej mety. Tuż przed linią finiszową, płynącego na drugiej pozycji Karola Bickiego wyprzedził Zdzisław Dudek.
 
Przed drugim biegiem organizatorzy skorygowali trasę. Podobnie jak w poprzednim wyścigu, na każdym znaku kursowym jako pierwszy zameldował się Adaś Kaczmarek, wygrywając tym samym drugą odsłonę. O drugie miejsce walczyli Artur Nowak i Zdzisław Dudek. Obaj stanęli przy samym finiszu, nie mogąc go pokonać. Wykorzystał to Karol Bicki, który przepłynął między nimi i ukończył wyścig na drugiej pozycji. Trzecią objął Artur Nowak.
 
Przykładowa grafika
 
O godz.1600 nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród przez Przewodniczącą Rady Miejskiej Panią Teresę Kujawę, a po dekoracji na małe after party zaprosił prezes MKS SurfWiecko Wiesiek Siemczyk.

Sponsorzy:
Urząd Miejski w Mogilnie, Mogileński Dom Kultury, Ośrodek Sportu, Rekreacji i Rehabilitacji w Mogilnie, Sklep windsurfingowy "Hydrosfera" z Władysławowa, Sklep windsurfingowy "Bingo" z Konina, Freeway - Dystrybutor Sprzętu Sportowego: GoPro i Dakine, Studio Urody "Gracja", Insur Invest - Multiagencja Ubezpieczeniowa, Mogileńska Drużyna WOPR, WITEX, PIO-NET Piotr Buliński - bezprzewodowy, nielimitowany dostęp do Internetu w Mogilnie i okolicy, Inter-Mal - usługi malarskie, pielęgnacja zieleni, znaki reklamowe, Hurtownia Drobiu, Mięsa i Wędlin "Wezam", Zakład Instalacyjno-Montażowy SPIRALA, Szkoła Windsurfingu EverB z Powidza, Firma Handlowa "Mogilmed", Mogileński Klub Sportowy "Surfwiecko"

WYNIKI:

Mężczyźni:
1. Adam Kaczmarek 1, 1
2. Karol Bicki 3, 2
3. Zdzisław Dudek 2, 4
4. Artur Nowak 5, 3
5. Łukasz Bicki 4, 5
6. Marek Głuszek 6, 7
7. Maciej Jarlaczyk 8, 6
8. Andrzej Kasperowicz 7, 9
9. Wiesław Siemczyk 9, 8
10. Tomasz Żeromski 10, 10
11. Jakub Siemczyk 13, 12
12. Damian Nowak 14, 11
13. Dariusz Chudziński 11, DNS
14. Dariusz Średziński 12, DNF
15. Krzysztof Morawski 15, DNF
16. Michał Kosiński 16, DNF
17. Łukasz Kaźmierczak 18, DNF
18. Hubert Czerniak DNF, DNF

Kobiety:
1. Justyna Jarlaczyk 17, DNF
2. Natalia Nowak 19, DNF
3. Inga Nowak DNF, DNS

Galerię zdjęć z regat znajdziecie pod linkiem - https://picasaweb.google.com/luksiu01/RegatyWiecanowo14092013?authkey=Gv1sRgCNfsjM_FutOEnwE

Źródło: http://www.surfwiecko.pl/
 
Przykładowa grafika
 
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.