Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Pilna informacja z PSW !
Autor: PSW   
12.09.2013.
 
Nastąpiła zmiana terminu regat w Zegrzu - LOTTO Mały Hel Cup, czyli ostatniego, finałowego przystanku Pucharu Polski Formuły Windsurfing. Nowy, obowiązujący termin rozgrywania regat w klasie Formula Windsurfing to 26-28 wrzesień 2013, czyli wyścigi odbywać się będą w czwartek, piątek i sobotę. Niedziela będzie dniem rezerwowym, jeżeli nie uda się rozegrać żadnych wyścigów we wcześniej wymienionym terminie
 
Przykładowa grafika
Oficjalne zakończenie regat i wręczenie nagród odbędzie się w klubie Enklawa w centrum Warszawy, także oprócz pianek i piankowego obuwia nie zapomnijcie zabrać ze sobą koszul i pantofli.

Jeżeli chodzi o Mistrzostwa Polski SUP to zawody te rozegrane zostaną 27 i 28 września, czyli tylko w piątek i sobotę.

Na zakończenie mamy bardzo dobrą informację dla najmłodszych zawodników. Prócz naszego wspaniałego sponsora całego Pucharu Polski - firmy LOTTO, do puli regat swoją część dorzuci Grupa EKOPARK, reprezentowana przez Michała Polanowskiego. Pula nagród w regatach nad Zegrzem dla samych juniorów wyniesie 2500 PLN'ów. Także młodzi wypakowujcie tornistry i zbierajcie cały sprzęt bo będzie się o co "bić".

źródło: PSW / www.windsurfcup.pl
 
Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.