Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Profesjonalna baza windsurfingowa i kitesurfingowa w samym centrum Polski!
Autor: n1surf   
12.08.2013.
 
Już od dawna wiadomo, że jednym z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu w centrum Polski jest Zalew Sulejowski. Charakteryzuje się on nie tylko dobrą lokalizacją, bo zaledwie 100 km od Warszawy oraz 50 km od Łodzi, ale także tamtejsze warunki sprzyjają zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym miłośnikom sportów wodnych.
 
Przykładowa grafika
Kolejną zaletą tego miejsca, jest nowo powstała baza szkółki windsurfingowej n1surf, która jak dotąd stacjonowała w Borkach, zaś od tego sezonu spotkamy ich w Karolinowie. Ekipa n1surf dołożyła wszelkich starań, aby nowa baza była dopracowana pod każdym szczegółem i dysponowała najnowszym sprzętem wiodących firm na rynku. Zapleczem technicznym, jakim dysponują nie powstydziłaby się niejedna szkółka na półwyspie. Posiadają szeroką ofertę szkoleń zarówno indywidualnych jak i grupowych, wypożyczalnie sprzętu oraz centrum testowe firm Ezzy Sails, Starboard, North Sails, Fanatic. Przez cały sezon prowadzą również wyprzedaż nowego i potestowego sprzętu. Przed zakupem, w n1surf zawsze macie zawsze możliwość przetestowania sprzętu na wodzie.
 
Przykładowa grafika
 
O profesjonalizmie i wykwalifikowaniu kadry n1surf może świadczyć również fakt, że jako jedna z nielicznych szkółek w Polsce posiada licencję Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Uzyskanie tego tytułu świadczy nie tylko o wysokim poziomie szkoleń prowadzonych w tej szkółce, ale również o możliwości przeprowadzania egzaminów na stopnie sprawności windsurfingowej PSW, które są niezbędne do przystąpienia na kurs instruktora windsurfingu PSW.
 
Dzięki warunkom panującym w Karolinowie i mierzącemu ok 20 m odcinkowi płytkiej wody z otwartą przestrzenią istnieje również możliwość przeprowadzania szkoleń kitesurfingowych. Kursy prowadzone przez n1kite odbywają się według programu IKO (International Kiteboarding Organization) na wszystkich 3 poziomach. Więcej informacji dotyczących szkoleń kitesurfingu znajdziecie w zakładce „SZKOLENIA” na stronie www.n1kite.pl
Jeśli jesteście zainteresowani szkoleniami organizowanymi przez n1surf, warto odwiedzić ich funpage. Znajdziecie tam informację dotyczące konkursu, w którym do wygrania jest 4 dniowe szkolenie windsurfingowe w ciągu długiego, sierpniowego weekendu (15-19.08.2013). Kurs składa się z aż 16h profesjonalnego szkolenia z wykwalifikowanymi instruktorami. Więcej informacji: www.facebook.com/events/387199451382085.
 
Przykładowa grafika

Na koniec chcielibyśmy Was zachęcić do udziału w kolejnej edycji regat organizowanych przez ekipę n1surf, które odbędą się 6-7 września. Dla najlepszych będą przygotowane puchary, medale oraz nagrody ufundowane przez firmę Ezzy Sails. Na wszystkich pozostałych uczestników czekać będzie Grill Bar oraz wieczorne Beach Party w nowej bazie n1surf w Karolinowie. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądała ostatnia impreza, zachęcamy do obejrzenia filmiku z lipcowych regat: www.n1surf.pl/n1surf-ezzy-cup-baza-karolinow/.

Śledźcie funpage n1surf www.facebook.pl/number.one.surf oraz stronę www.n1surf.pl, znajdziecie tam wszystkie informację dotyczące szkoleń, sprzętu i zawodów organizowanych przez n1surf.

Aloha
Team n1surf

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.