Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Puchar Europy w Windsurfingu - LOTTO Windsurfing Cup Łeba 2013
Autor: PSW   
17.07.2013.
 
Nadchodzi półmetek Pucharu Polski oraz szczyt windsurfingowego sezonu. LOTTO Windsurfing Cup to nie tylko najważniejsze regaty w naszym kraju, które będą zaliczane do Pucharu Europy, to także wielkie święto całego środowiska deskowego.
 
Przykładowa grafika
Po kilkuletniej przerwie stolica polskiej fali i wiatru, Łeba powraca do łask. Już jutro po raz kolejny zjawi się tam cała polska czołówka windsurfingu na czele ze świeżo upieczoną Mistrzynią Świata – Agnieszką Pietrasik (POL-19) oraz prowadzącym w krajowym rankingu – Michałem Polanowskim (POL-16). Oczywiście nie zabraknie także deskarzy zza granicy. Swoją obecność na regatach zapowiedzieli najwięksi specjaliści w branży, w tym darzony ogromną sympatią polskiej publiczności, wielokrotny Mistrz Świata – Steve Allen (AUS-0).

W sumie na wodzie spodziewamy się przeszło setki zawodników oraz co najmniej drugie tyle amatorów. Nie sposób powiedzieć ilu tak naprawdę gości i sympatyków będzie oglądało całe zmagania z plaży.

Zawodnicy będą się ścigać w klasie Formula i Slalom. Choć prognozy są bardzo optymistyczne to znając częste kaprysy matki natury zwłaszcza te wiatrowe, organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję zarówno dla zawodnicy jak i wszystkich chętnych zgromadzonych na plaży. Każdy będzie mógł wziąć udział w zawodach SUP, czyli w wyścigach na deskach z wiosłem. Zabawa na takim sprzęcie jest naprawdę przednia, zwłaszcza kiedy do ścigania dodamy falę. To może być wasz początek zabawy w surfingowym świecie.

Bez wątpienia czeka nas wspaniałe widowisko sportowe oraz wyśmienita zabawa na plaży, dlatego od czwartku do soboty zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników żeglarstwa i windsurfingu na plażę zachodnią w Łebie.

Będzie wiało i się działo!

Aloha

PSW

Źródło / Oficjalna stronę regat
http://windsurfcup.pl/

Strona na Facebooku Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu
https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieWindsurfingu

Wydarzenie na Facebooku - LOTTO Windsurfing Cup
https://www.facebook.com/events/497952303608769
 
Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.