Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Prośba Wojtka Brzozowskiego (Prezesa PSW) w sprawie Secret Spotu w Łebie. Przekażcie dalej !!!
Autor: PSW   
06.05.2013.
 
"Drodzy Surferzy
Pewnie niewielu z was zdawało sobie sprawę, że nasz wspaniały wave’owy Secret Spot przy NEPTUNIE w Łebie wisi na włosku. Miasto Łeba wprowadziło nowy plan zagospodarowania dla alejki leśnej, na której do tej pory parkowaliśmy samochody i taklowaliśmy sprzęt.
 
Przykładowa grafika
Niestety od tego sezonu nie będzie możliwe korzystanie z dotychczasowego wjazdu i tej powyższej alejki dla żadnych samochodów. Przez ostatnie kilka miesięcy regularnie kontaktowałem się z Urzędem Miasta Łeba i burmistrzem panem Andrzejem Strzechmińskim łącznie z wyjazdami i osobistymi spotkaniami w Urzędzie Miasta w celu uratowania Secret Spotu. Udało się na szczęście wypracować kompromis i Secret Spot ocaleje!? Niestety w związku z budową stacji radarowej w okolicach portu Łeba do końca maja nie będziemy mogli korzystać z dojazdu do plaży między Neptunem, a główkami portu. Ale już od 1. czerwca mamy mieć do dyspozycji (podpisaną umowę zarządzania terenem), działkę ok. 2000 m kw. w miejscu byłej stróżówki Straży Granicznej na falochronie wschodnim portu w Łebie. Cały ten teren będzie przeznaczony dla nas Wind, Kite Surferów do parkowania samochodów i taklowania sprzętu. Jest to doskonałe miejsce dla potrzeb wszystkich waveowców i jest dosłownie tylko o 50 m dalej od plaży, niż stary Secret Spot, a co najważniejsze będziemy tam legalnie! Zawarłem z Panem Burmistrzem Gentelman’s Agreement, że do końca maja nie będziemy próbować wjeżdżać na stary Secret Spot i na siłę forsować słupków, które zostały tam postawione. Bardzo proszę Wszystkich o uszanowanie tego ogromnego gestu dobrej woli ze strony Urzędu Miasta Łeba ( przekazanie nam działki w użytkowanie) i nie wjeżdżanie na stary Secret Spot. Do nowego Secret Spotu będzie się wjeżdżało tą samą drogą, (ul. Kościuszki) co do bazy Ratownictwa Morskiego i Kapitanatu Portu w Łebie. Dostęp do niego będziemy mieli od 1 czerwca, po zakończeniu instalacji stacji radarowej.
Pozdrawiam Wszystkich Surferów i mam nadzieję – do zobaczenia na kolejnym sztormie w Łebie."
Wojtek Brzozowski
(Wasz) Prezes PSW
 
Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.