Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

AFTER WORK JAM SESSION VOL. 3 - zawody freestyle
Autor: Team After Work Jam Session   
05.04.2013.
 
Wszyscy z utęsknieniem wspominamy zeszłoroczne After Work Jam Session vol. 2. Zainspirowani i zmotywowani pozytywnym odzewem poprzedniego wydarzenia mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na kolejną edycję!
 
Przykładowa grafika
After Work Jam Session vol. 3 odbędzie się w dniach 31.05 - 02.06, na campingu Chałupy 6 w bazie EASY Surf Center. Czemu ten termin? Jest to Boże Ciało, czyli czas kiedy nie powinno być problemu z wolnym od pracy, uczelni i czego tam jeszcze sobie człowiek nie wymyśli. O wiatr nie powinniśmy się martwić, ponieważ Boże Ciało zawsze przyciągało jakiś wietrzny front.

W tym roku pragniemy wyjść na przeciw wszystkim, których pasjonuje i ciekawi dyscyplina jaką jest freestyle! Z tego powodu przewidujemy następujące konkurencje:
1.    Ladies!
2.    Amator
3.    Pro
4.    Best Trick

W przypadku braku wiatru odbędzie się low-wind session oraz konkurencja SUP - Stand Up Paddling. Ponadto przez cały okres trwania zawodów odbędą się testy sprzętu  freestyle z najnowszej kolekcji: Tabou, F2, Gaastra oraz Vandal.

Plan zawodów:
•    Piątek, 31.05.2012 -> warm up day!
•    Sobota, 01.06.2012
•    8.00 - 9.00 - zapisy/potwierdzenia udziału
•    9.00 - rozlosowanie heat'ów i skippers meeting
•    9.30 - start pierwszego heat’u amator’ów (+ ewentualna konkurencja kobiet)
•    12.00 - krótki skippers meeting przed konkurencją Pro
•    12.15 - start pierwszego heat’u Pro
•    16.00 - best trick
•    17.30 - 18.00 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród
•    20.00 - grill i after party!
•    Niedziela, 02.06.2012 -> dzień rezerwowy

Zawodnicy mogą już teraz rejestrować się do zawodów pod tym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/1q80ORvObgJrpl6o-pdBJU_rM_IH2i_-AQ_RtYfJ_BXU/viewform?usp=sharing&edit_requested=true

Osobom zarejestrowanym będą przesyłane informacje odnośnie prognoz, warunków i co za tym idzie decyzji o dniu rozgrywania zawodów (piątek - 31.05, bądź sobota 01.06). Ogromna prośba organizatorów, aby zapoznać się szczegółowo z regulaminem zawodów.

Jednak nic, by się nie odbyło bez naszych sponsorów! O ciepło głów zawodników zadba nowa, prężnie rozwijająca się marka czapek - Brain Inside, a energię do pływania dostarczy nam nikt inny jak Red Bull. Swoim czujnym okiem z lądu, powietrza oraz wody obserwować będzie nas GoPro. Ponadto wspierają nas: EASY Surf Center, Easy Surf Shop, Chałupy 6, Esurf.pl, TWOELEVEN, Maui Fins Company, Dakine, Quiksilver, TrickBoard, WakeSpot, Forward-sails. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu.

Wszyscy „wolnostylowcy” szykujcie sprzęt, zaproście znajomych/kibiców i spędźmy ten dłuższy weekend wspólnie dobrze się bawiąc i podziwiając wspaniałe widowisko!

Pozdrawiamy
Team After Work Jam Session
 
Przykładowa grafika
 
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.