Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Surfomania Cup 2012 - relacja z regat
Autor: Jerry   
06.08.2012.
 

Jak co roku w czerwcu (23-24-06) na terenie ośodka wypoczynkowego RELAX w Zdworzu, obyły się zawody SURFOMANIA CUP 2012. W dwudniowych zawodach wzięło udział 15 zawodników i zawodniczek z całej Polski.
 
Przykładowa grafika
Warunki pogodowe dopisały, większość z 7 wyścigów freeslalom, oraz 5 startów formuła windsurfing  i 1 slalom odbyły się w warunkach ślizgowych, co doskonale uwidoczniło umiejętności winsurferów. Niedzielny longdistans przyciągnął wszystkich startujących do ekscytującej rywalizacji. Tradycyjnie zawody wzbogaciły liczne imprezy towarzyszące takie jak: mecz siatkówki plażowej, wyśmienity posiłek z grilla oraz wspólne wieczorne oglądanie EURO 2012, soczyście komentowane przez wszystkich uczestników zawodów i członków ich rodzin. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne lekcje windsurfingu oraz przednia zabawa na desce skimboardowej.
 
Przykładowa grafika   Przykładowa grafika
 
Serdeczne podziękowania dla fundatorów nagród rzeczowych: Wójta Gminy Łąck pana Zbigniew Białeckiego, firmy Powersurf z Pszczewa www.powersurf.pl  oraz tradycyjnie x3m-team z Warszawy dystrybutora desek LORCH oraz żagli Ka Sail www.x3m-team.pl
Podziękowania dla właścicieli i pracowników ośrodka RELAX w Zdworzu, a w szczególności obsługi gastronomicznej i Szefa kuchni.

Na zakończenie dwudniowej imprezy rozlosowano wśród wszystkich zawodników żagiel LOFT  ufundowany przez POWERSURF. Szczęśliwą wygraną okazała się Monika Smętek. Gratulujemy wygranej!
 

Wyniki:


Kobiety


1. Monika Smętek


2. Dorota Góralczyk


3. Anna Wesoła

 

Freeslalom


1. Dariusz Baranowski


2. Robert Wierzchucki


3. Piotr Sniechowski

 

Formuła/Slalom


1. Witold Smętek


2. Mariusz Wierzchucki


3. Cezary Wigura

 

Tekst: Jerry


Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.