Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Nowi sponsorzy Maćka Rutkowskiego
Autor: Easy Sports   
26.01.2012.
 

Od sezonu 2012 Maciek Rutkowski będzie miał nowych sponsorów. Zostali nimi Loft Sails, Patrik, Unifiber i GoPro. Sam zainteresowany sprawę komentuje tak:

 

Przykładowa grafika

 

 - „Spędziłem 2 świetne lata w Gaastrze i Tabou i zawsze dobrze będę wspominał sprzęt jak również team, z którym się zżyłem, z którym nadal trenuje teraz w Cape Town i któremu życzę jak najlepiej. Jednak Loft i Patrik to nowy początek, możliwość bycia w międzynarodowym teamie, a więc i bliżej designerów i możliwość dołożenia swojego paluszka do rozwoju przyszłych modeli jak i możliwość nauczenia się, w moim odczuciu, całej nowej dziedziny wiedzy. A przy tym sprzęt, który odebrałem raptem tydzień temu już mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Miejmy nadzieję, że to bezpośrednio przełoży się na wyniki w PWA w przyszłym roku. A na pewno stanie się tak z obecnością akcesoriów Unifibera w moim quiverze. Koniec końców to właśnie takie drobiazgi jak zapasowe przedłużki, linki trapezowe nie mówiąc już o bomach czy masztach decydują o Twoim komforcie w całym długim sezonie startów. Nie zapominam również o mojej drugiej pasji jaką jest filmowanie, stąd również bardzo się cieszę, że wsparło mnie GoPro. Hero2 to kosmiczna zabawka, której efekty używania zobaczycie już niedługo. Podsumowując, nie mógłbym być bardziej zadowolony z obrotu spraw w krótkiej, bo zaledwie miesięcznej przerwie między sezonami. Z tego miejsca pragnę podziękować również Easy Surf Shop bez których nic z tego nie byłoby możliwe”

Nowi sponsorzy również nie szczędzili pochwał pod adresem naszego młodego zawodnika: Ludovic Jossin, Loft Sails, team manager: „jesteśmy bardzo dumni ogłaszając, że Maciek Rutkowski dołączy do naszego międzynarodowego teamu. Ma przed sobą świetlaną przyszłość, a już w tej chwili depcze po piętach najlepszym. Ostatnio był u nas w Tarifie. Ten gość chce ciągle tylko trenować i jeść! Nic innego go nie obchodzi. A zjada tyle co cała reszta teamu razem wzięta! Uważam, że jest to świetny nabytek i niedługo będzie bardzo ważną częścią naszego teamu”

Francesco Demper, Unifiber, marketing manager: “Unifiber pragnie powitać młodego Polaka Maćka Rutkowskiego w swoim międzynarodowym teamie. Jesteśmy bardzo podekscytowani że możemy wspierać jego i jego cele w nadchodzącym sezonie. A ponieważ Maciek startuje zarówno w Formule jak i Slalomie oraz Wavie mamy pewność, że nasz sprzęt zostanie przetestowany w każdych warunkach.” Maciek ogłosił tym samym, że będzie kontynuował współpracę z markami Quiksilver, Easy Surf Shop i Akademia Leona Koźmińskiego. Zobaczmy jak to całe zamieszanie wpłynie na jego wyniki. Pierwsze zdjęcia z RPA wyglądają obiecująco. Aby być na bieżąco polubcie fanpage Maggola na facebooku Posłuchajcie również co Rutkowski miał do powiedzenia dzień przed wyjazdem w nowiutkim sklepie Easy Surf Shop:

1.
MRSponsors6930pp2 R.jpg
2.
MRSponsors7145 R.jpg
3.
MRSponsors7192 R.jpg
4.
MRSponsors7489 R.jpg

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.