Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Nowy filmowy projekt PWA z polskim akcentem
Autor: Karol Politański   
22.12.2011.
 

Przyszły sezon zawodów PWA zapowiada się jeszcze ciekawiej, nie tylko za sprawą eventów, ale powstanie równierz nowy cykl filmowy pokazujący twarze postaci mocno związanych z tourem. Mało tego organizatorem projektu będzie Polak Jakub Kosmowski. Poniżej przeczytać można więcej o całej inicjatywie.

 

Przykładowa grafika

 

Do tej pory jak coś pisałem to było to związane z jakimś konkretnym wydarzeniem z mojej karierze. Tym razem jest podobnie. Po prawie 7 latach pływania zawodowego na windsurfingu powoli zmieniam kierunek swoich działań. Kontuzje które mnie spotkały dwa lata temu rozpoczęły niestety szereg komplikacji i tak od dwóch lat nie mogłem pływać na swoim najwyższym poziomie.

Filmowaniem i produkcjami filmowymi interesowałem się od bardzo dawna ale tak naprawdę w przeciągu ostaniach dwóch lat moje studio (jfkstudio.com) zaczęło nabierać tempa i pochłonęło mnie na tyle, że stoję przed największym projektem w swoim życiu.

Właśnie podpisaliśmy kontrakt z PWA - professional windsurfing assosiation na realizacje serii dokumentalnej o życiu "za kulisami" pucharu świata w sezonie 2012. Będzie to jeden z większych projektów filmowych w windsurfingu od dawna.

Film będzie dostępny za darmo w sieci dlatego wystartowaliśmy teraz z kampanią promującą ten projekt i zbierającą fundusze na realizacje.Na ten moment jesteśmy wspierani przez PWA oraz Zacuto.com. Zacuto to jedna z największych firm produkujących akcesoria do kamer i aparatów a jej właściciel Steve Weiss to uznany reżyser i laureat dwóch nagród Emmy w kategorii filmów dokumentalnych. Steve będzie nam pomagał w finalnej wersji dokumentu i będzie doradzał nam na każdym etapie produkcji. Jeżeli chodzi o team bezpośrednio zaangażowany w produkcje filmu to na każdej eliminacji będziemy mieli trzy osoby: dwóch operatorów głównych kamer oraz kamerę B która będzie odpowiedzialna za uchwycenie całego procesu tworzenia tej serii. To jest jeden z warunków jaki sobie postawiliśmy. Zebranie jak największej ilości materiału którym możemy się podzielić z osobami wspierającymi projekt. Mam tu na myśli sam dokument jak i proces tworzenia od preprodukcji przez nakręcanie a skończywszy post produkcji.

Chciałbym więc prosić wszystkich entuzjastów windsurfingu i innych sportów ekstremalnych o wsparcie tego projektu jeżeli nie w bezpośredni sposób finansowo to przynajmniej przesyłając informacje dalej tak aby dotarła ona do największej ilości ludzi. Zapraszam do zapoznania się ze stroną projektu. Wiem, że z Waszą pomocą możemy zrealizować ten projekt! Dziękuje!"
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.