Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

EASY Surf Team 2012- Dołącz do nas!
Autor: EASY Surf Team   
17.09.2011.
 

Jak co roku EASY Surf Shop startuje jesienią z rekrutacją do swojego Teamu. EASY do współpracy zaprasza wszystkich, którzy nie boją się wyzwań, a ich pasją jest kitesurfing lub windsurfing! EASY Surf Team to wzajemna współpraca, czego zatem możecie oczekiwać?

 

Przykładowa grafika

 

Otóż świetnych cen na sprzęt marek: Tabou, Gaastra, Vandal, Loftsails, Gaastra Kiteboarding oraz Crazy Fly, wsparcia medialnego, treningów z najlepszymi zawodnikami i amatorami, korzyści jest wiele… Jakie warunki zatem trzeba spełnić żeby dołączyć do Teamu? Okazuje się, że nie wiele – wystarczy, że odwdzięczacie się naklejką na żaglu, aucie, piszecie relacje, dużo pływacie, przysyłacie zdjęcia… pomysłów na współpracę jest dużo, Wasze propozycje są mile widziane! Aby wziąć udział w rekrutacji należy w mail’u zawrzeć swoją aplikację! Uwaga, należy się spieszyć! Rekrutacja trwa do 30 września! Więcej szczegółów dotyczących działania Teamu oraz sposobu aplikacji znajdziecie na stronie: http://www.easy-surfshop.pl/pi1/40.php
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.