Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

EASY Surf Shop na Półwyspie Helskim
Autor: Easy Surf Shop   
07.07.2011.
 
Co roku chcemy być bliżej Was. Dlatego od kilku dni działają już nasze dwa EASY Surf Shopy na Helu. Jeden, tak jak w zeszłym roku, na kempingu Chałupy 6 (od strony ulicy na tyłach naszej bazy EASY Surf Center), a drugi na kempingu Kaper. Jadąc samchodem, rowerem czy też spacerując wypatruj drogowskazów i flag, a na pewno nas znajdziesz.
 
 Przykładowa grafika
 
 Przykładowa grafika
 
EASY Surf Shop na Chałupach 6 zyskał zupełnie nową obudowę, co nadało sklepowi bardziej klimatyczny wygląd. Mamy nadzieję, że nasz kompetentny personel, umili Ci czas spędzony w sklepie i ułatwi znalezienie tego, czego szukasz.
 
Przykładowa grafika
 
Z nowości w tym roku mamy dla Was dużo akcesoriów windsurfingowych firmy Unifiber, surfboardy Fatum oraz okulary sportowe Julbo. Do ćwiczenia równowagi przygotowaliśmy dla Was kolekcję zupełnie nowych produktów firmy Trickboard.
 
Przykładowa grafika
 
 
 
Jak co roku dostaniesz u nas dużo sprzętu do wind i kitesurfingu, między innymi deski Tabou 2011, żagle Vandal, The Loft Sails i Gaastra, a także nową kolekcję desek i latawców Crazy Fly. Bez problemu dobierzesz odpowiedni trapez i ubierzesz się, między innymi, w nową kolekcję ciuchów O'neill 2011. Dostaniesz u nas również nowe Skimy z kolekcji Pakalolo oraz Skimboardstar. 
 
Nasz Team czeka na Ciebie w obu naszych sklepach na Helu. Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt, żebyś mógł szlifować swoje umiejętności. Jeśli będziesz na Helu wpadnij do nas i podziel się swoimi spostrzeżeniami oraz poznaj naszą ekipę.
 

 

Kontakt

Kemping Chałupy 6 Kemping Kaper

 
tel. +48 519 342 917
mail. chalupy@easy-surfshop.pl
gg. 36439953

tel. +48 519 342 912
mail. kaper@easy-surfshop.pl 
gg. 36439941

 
 
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.