Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Wakacje z Latem Studenta
Autor: www.latostudenta.pl   
28.04.2011.
 

Jeśli myślisz o aktywnym spędzeniu wakacji, lubisz smak adrenaliny połączony z  beztroską zabawą na wodzie… najwyższy czas się sprawdzić i wyjechać na wymarzone wakacje z Latem Studenta, zapewnimy Ci przeżycia których długo nie zapomnisz – windsurfing, kitesurfing, i surfing czekają.
 
Przykładowa grafika

Windsurfing i kitesurfing – sporty które wykorzystują prędkość wiatru oraz warunki na wodzie.  Te niesamowicie widowiskowe dyscypliny co roku przyciągają coraz więcej zwolenników. Uprawiać je możesz w  Orebiću w Chorwacji. Miejscowość ta  po za urokliwą przyrodą i piękną panoramą zachwyci Cię świetnymi warunkami wietrznymi oraz super surferskim, gorącym klimatem. Jastarnia przyciągnie Cię świetną bazą windsurfingową/ kitesurfingową po za tym wieje tu niemal przez cały sezon (codziennie 2?3 BF), a ciepła woda i szalenie płytki akwen to dodatkowy atut tej miejscówki.

Przykładowa grafika

 Surfing –   to sport dla fanów pieniącej się morskiej wody oraz niesamowitej prędkości napędzanej przez falę. Aby móc popływać na desce nie trzeba wcale wyjeżdżać do dalekiej Californii, czy na plażę Honolulu. Surfing jest w zasięgu ręki, ponieważ Maroko od Europy dzieli tylko 14 km. Świetne warunki panują tutaj przez cały rok, Banana Beach, Devils Rock czy Hash Point to tylko jedne z wielu spotów Oceanu Atlantyckiego, na których wszyscy zajawkowicze surfingu z zacięciem mogą łapać falę!

Przykładowa grafika

Prowadzone przez nas kursy odbywają się pod okiem  młodych, energicznych i pełnych humoru instruktorów, którzy przekażą Ci najpotrzebniejszą wiedzę nie zanudzając zbędnymi szczegółami. Kursy realizowane są zarówno dla początkujących, jak również zapalonych fanów deski.

Dzięki nam połączysz przyjemne z pożytecznym. Udana zabawa w studenckiej atmosferze i aktywny, pełen atrakcji wypoczynek gwarantowany!

Zajrzyj na naszą stronę, zobacz szczegóły ofert:

www.latostudenta.pl


Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.