Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Zaproszenie do Centrum testowego!
Autor: EASY Sports   
22.04.2011.
 

Zapraszamy do naszego największego na półwyspie Centrum Testowego sprzętu windsurfingowego oraz kitesurfingowego! U nas macie możliwość darmowego przetestowania kilkunastu desek windsurfingowych Tabou oraz ponad 20 różnych pędników! Do Waszej dyspozycji jest także pełna rozmiarówka latawców Gaastra i Crazy Fly oraz kilka najpopularniejszych desek kitesurfingowych tej marki!

Wszystko z najnowszej kolekcji 2011!

Przykładowa grafika

Jak to działa?

Warunki korzystania z naszego centrum są bardzo proste i określają je poniższe punkty. Aby nie było problemów z dostępnością sprzętu (zwłaszcza w wietrzne dni) warto zadzwonić dzień lub dwa wcześniej i umówić się na testy oraz zarezerwować konkretny zestaw.

Co należy zrobić:

    * zgłosić się w sklepie EASY Surf Shop lub biurze bazy EASY Surf Center na kempingu "Chałupy 6"
    * wypełnić odpowiedni formularz
    * zostawić ważny dokument tożsamości

Ważne!


Testować może KAŻDY jeśli spełni powyższe warunki. Należy również pamiętać, że testujący podczas testów - po wydaniu sprzętu od bosmana lub innej osoby z obsługi bazy lub sklepu - jest odpowiedzialny za sprzęt, jego uszkodzenie lub zagubienie.

Czy testy są płatne?

Każdy może testować dowolny zestaw (jednak właściwy do panujących warunków oraz umiejętności testującego) do 2h za darmo! Każda kolejna godzina testów kosztuje 60zł, natomiast gdyby testujący życzył sobie testować cały dzień, koszt wynosi 200zł - zestaw jest wtedy tylko i wyłącznie do dyspozycji testującego!

Dlaczego warto?

Na rynku dostępność sprzętu jest spora, ale nikt nie lubi kupować kota w worku, zwłaszcza kiedy chodzi o niemały wydatek, a sprzęt z reguły ma nam służyć kilka lat! Ekipa EASY to sami pasjonaci windsurfingu i kitesurfingu, sami sporo pływamy i lubimy potestować, dzięki temu zawsze służymy wiarygodną radą i pomocą w zakresie doboru sprzętu czy taklowania - jesteśmy również przekonani o jakości i osiągach naszego sprzętu, chcemy również dać możliwość naszym klientom by się o nich przekonali i mogli sami określić co im najbardziej odpowiada!

Sprzęt do testów - windsurfing

Sprzęt testowy został tak przez nas dobrany aby można było odpowiadające sobie rodzaje żagli oraz desek testować przeciwko sobie. Z tego właśnie względu poniższe modele proponowane są w podanych wielkościach! Do testów w warunkach silnego wiatru proponujemy zestawy freestyle oraz wave - stąd żagle te występują w naszym centrum w mniejszych rozmiarach, natomiast kiedy powieje słabiej proponujemy testowanie większych zestawów o charakterystyce freeride i freerace!

Wszystkie żagle w centrum otaklowane są na masztach 75% i 100% węgla, a większość również na carbonowych bomach.

Gdzie jesteśmy?

Centrum Testowe znajduje się w naszej bazie - EASY Surf Center.

Dojazd:

    * kierujemy się na Gdańsk/Gdynię/Sopot, następnie na Hel
    * wjeżdżając na półwysep mijamy po prawej stronie po kolei kempingi Małe Morze, Kaper, Chałupy 3, Solar, Polaris, Ekolagunę, Albatros (nazywany również 5 i pół)
    *  za kempingiem Albatros (nazywany również 5 i pół), a ok. 300m przed wjazdem do Chałup znajduje się brama wjazdowa na kemping "Chałupy 6"
    * na kempingu należy kierować się na prawą stronę, do końca

Dane do GPS 54o45'38.88"N, 18o30'11.88"E

Pokaż EASY Surf Center na większej mapie

Kontakt:

Aby umówić się na testy, zarezerwować sprzęt, zapytać o dostępność czy po prostu skonsultować prosimy o kontakt:

Bartek
bartek@easy-surfshop.pl
te.: +48 501 149 412

Kacper
kacper@easy-surfshop.pl
tel.: +48 519 342 917

Więcej informacji na www.easy-surfshop.pl

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.