Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Tabou/Gaastra Freestyle Team na PWA w Wietnamie!
Autor: Karol Politański   
07.03.2011.
 
Pierwsze dni zawodów PWA w Wietnamie, które zakończyły się w minioną sobotę upłynęły pod znakiem Freestyle-u! Z pewnością nikt nie mógł narzekać na brak wiatru! Przez 5 dni najlepsi zawodnicy z całego świata prezentowali swoje najlepsze manewry!
 
Przykładowa grafika

Nie było łatwo, ponieważ spot w Mui Ne nie był wymarzonym miejscem do uprawiania tej dyscypliny windsurfingu... gęsty duży czop przy brzegu zmuszał zawodników do wykonywania wszystkich trików w powietrzu, co z kolei na pewno nie przeszkadzało licznie zgromadzonym na brzegu widzom;)

Przykładowa grafika

Pogromca freestyle-u, wenezuelczyk Gollito Estredo, który niewątpliwie był pretendentem do wygranej tym razem musiał ustąpić powerowi jaki zaprezentował jeden z genialnych gości z Bonaire - Kiriemu Thode'owi! Kiri wygrał zawody, ale trzeba przyznać, że cały międzynarodowy TEAM Gaastra/Tabou zaprezentował niesamowity potencjał!

Przykładowa grafika

Oto wyniki po pierwszej rundzie Freestyle-u:

1. Kiri Thode (Gaastra/Starboard)
4. Everon (Tonky) Frans (Gaastra/Tabou)
7. Davy Scheffers (Gaastra/Tabou)
14. Steven Van Broeckhoven (Gaastra/F2)

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.