Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Sezon 2011 czas zacząć...
Autor: Nikodem Merlak & Karol Politański   
15.02.2011.
 

Według prognoz zima wtórnie chce nas jeszcze postraszyć, ale krótki czas odwilży na początku lutego dał możliwość pierwszego pływania i... jeżdżenia.

 

Przykładowa grafika

 

Sesja odbyła sie 5 lutego na zbiorniku w Krośnie Odrzańskim, który nie wiadomo czemu nigdy nie zamarza, może jest radioaktywny... tego nie wiem?;) Można sie tylko domyślać patrząc na młodego jak urósł, a ma dopiero 16 lat. Generalnie jezioro rzadko zamarza wiec mięliśmy szanse popływać. Pływaliśmy prawie 4 godziny na żaglach 4.2, wiało strasznie porywiście, momentami nawet do 40 knotów.

Zapraszam do obejrzenia filmu. W składzie: Nikodem Merlak, Przemek Krzycki, Kamil Piotrowski- Maui sails team polska.
 
  

A dla tych którzy chcą poczuć wiatr w żaglach, a jeziora wokoło skute lodem, jest wersja alternatywna- rollboard. Mi osobiście bardzo się podoba, trochę jest problem czasem z ochroną parkingów i w Częstochowie można to uprawiać zazwyczaj tylko w nocy… no ale zabawa przednia. Jeżeli ktoś by się zdecydował, polecam budowę na podzespołach longboard’a. Większe szersze i masywniejsze tracki znacznie lepiej spełniają swoją funkcję niż te w deskorolce.

Filmik z rollboarda dostępny poniżej. Wystąpili: Karol Politański (Easy SurfShop, Tabou, Gaastra, Hotis.pl), Mariusz Wypych, Aleksander Politański.

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Pokaż 3 z 3 komentarzy

1. 15-02-2011 16:37 - Qroofka

:grin :grin :grin  
 
Wielki szacunek 8)

2. 15-02-2011 19:44 - qba_wrc

ale pływanko ale się nakręciłem a w okolicy wszędzie lód :( co to za muzyka w podkładzie do pływania ???

3. 19-02-2011 18:45 - Karolfree

Konkretna jazda :zzz

Pokaż 3 z 3 komentarzy

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.