Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Targi Wiatr i Woda w Wa-wie - Centrum EXPO! 3-6 marca 2011!
Autor: EASY Sports   
03.02.2011.
 

Jeszcze kilka tygodni i rozpoczną się największe nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo  - Wschodniej targi żeglarskie. Blisko pół tysiąca wystawców z Polski, Europy, Azji, Australii, Ameryki Północnej i Południowej. Targi te są dla nas jedną z oznak nadchodzącego sezonu - innymi słowy jest to idealna okazja by po zimie znów wrócić myślami do letnich sportów wodnych!

Przykładowa grafika

Poza tematami żeglarstwa, sportów motorowodnych, bezpieczeństwa istotną część tegorocznej edycji Targów Wiatr i woda stanowić będą Windsurfing i Kitesurfing!

Przykładowa grafika

Swoją ofertę przedstawią wszystkie firmy związane z branżą żeglarską oraz sportów wodnych. To świetna okazja, aby spotkać się i przybliżyć sympatykom windsurfingu oraz kitesurfingu swoją ofertę sprzętową 2011! Dużym zainteresowaniem cieszą się również usługi biur podróży oraz szkół związanych ze sportami wodnymi.


Już dziś serdecznie zapraszamy sympatyków sportów wodnych, a zwłaszcza windsurfingu i kite'a do odwiedzenia XXIII Targów Wiatr i Woda!

Jeśli chcecie zobaczyć jak było na targach w Poznaniu zobaczcie naszą galerię!

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.