Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

HotSuits - podgrzewacz pod piankę
Autor: Pablo   
02.03.2010.
 

Na polskim rynku pojawił się produkt, który sprawi, że pierwsze dni sezonu będą nieco mniej mroźne niż zwykle.

Wybrana grafika

 

Podgrzewacz HotSuits to zestaw składający się z zapinanego na rzep pasa neopranowego z kieszenią oraz z saszetki z substancją chemiczną, która magazynuje ciepło. Pas zapina się na wysokości nerek, a saszetka po aktywowaniu nagrzewa się do temperatury ok. 50C. Grzejąc nerki, rozgrzewa całe ciało.
 
Wybrana grafika
 
Podgrzewacz działa przez około godzinę po czym trzeba go ponownie "naładować". By to zrobić należy gotować go we wrzątku przez około 15 minut, po czym jest znowu gotowy do użycia. Jeśli chcesz pływać dłużej niż godzinę, możesz zabrać ze sobą kilka saszetek i podmieniać je w miarę potrzeb.

Wybrana grafika

Podgrzewacz jest w jednym uniwersalnym rozmiarze i pasuje do każdej pianki. Zestaw HotSuits kosztuje 149zł, a dodatkowe saszetki HeatPack można dokupić za 75zł.

Więcej informacji: www.hotsuits.pl
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.