Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Maui Sails 2010
Autor: Pablo   
25.09.2009.
 

Miło nam poinformować o oficjalnej premierze linii żagli na 2010 rok. Świeża grafika, kontynuacja koncepcji żagli i postępujący rozwój - oto co kryje się pod przyszłoroczną linią żagli.

Wybrana grafika

 

Dodatkowo w ofercie pojawił się super lekki żagiel wave – GhostXT, który przewidziany jest na słabo wiatrowe warunki. Wykonany jest na bazie Legend’a, ale zamiast X-Ply w górnych panelach wykorzystano Technore, co zmniejszyło masę żagla o 0,5kg. GhostXT dostępny jest w rozmiarach 5.0, 5.3, 5.7, 6.1, 6.7

Barry Spanier na pytanie postawionego na forum MauiSails o zmiany w przyszłorocznych żaglach odpowiedział następująco - " Wszystkie rozmiary poszczególnych modeli zostały poddane testom i analizie zachowania na wodzie. Celem tych działań jest kontynuacja filozofii MauiSails, która zakłada, że żagiel ma dobrą prędkość, lekkość podczas zwrotów i łatwość żeglugi na halsie. Oto główne założenia do jakich dążymy. Osiągnięcie ich jest możliwe przez stopniowy rozwój, a nie rewolucyjne zmiany co roku."
 
Wybrana grafika

W chwili obecnej na Hawajach trwają pracę nad przyszłoroczną wersją żagla race’owego TR-6, który powinien być gotowy pod koniec roku. W związku z dołączeniem na początku 2009 do The Team Gonzago Costa Hoevel ARG-3 można się spodziewać, że jego doświadczenie w Formula Windsurfing przełoży się na dodatkowy rozwój dużych rozmiarów TR-6.
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.