Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoserwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

"2+1 FREE"
Autor: Betty   
03.08.2009.
 
Prezentacja marki Stir Crazy miała już u nas miejsce . Tym razem mamy informację dla tych, którzy chcą zaopatrzyć się w sprzęt outdoorowy, na wypady w góry, nad morze i inne urokliwe zakątki Polski i świata. Najlepszy okres? Teraz! Powód? Letnie wyprzedaże!
 
Promocja dotyczy zakupów w sklepach "Planet Outdoor"* i "Planet Outdoor – Outlet" w dniach od 20 czerwca 2009 do 15 sierpnia 2009 roku – lub do wyczerpania zapasów.
 
 
 
Planet Outdoor to sieć specjalistycznych sklepów outdoorowych oferujących sprzęt turystyczny, odzież outdoorową, żeglarską, plażową, obuwie wiodących marek outdoorowych Alpinus, CampuS, Stir Crazy, Karrimor i in. Aktualnie sieć Planet Outdoor liczy 18 punktów sprzedaży, z czego 3 sklepy to tzw. outlety czyli sklepy wyprzedające końcówki kolekcji lub produkty w obniżonej cenie. Sieć Planet Outdoor jest cały czas rozbudowywana-w roku 2010 będzie liczyć 50 sklepów ulokowanych w nowoczesnych centrach handlowych w całej Polsce. 
 
 - artykuł reklamowy -
 
 
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.