Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Strzeżonego Pan Bóg strzeże
Autor: Morgon   
17.07.2009.
 
Mamy środek wakacji i pewnie planujesz właśnie nowy wyjazd by szlifować swoje umiejętności lub testować nową deskę? Wszystko pozałatwiane, sprzęt zapakowany i gotowy do drogi. Zostaje tylko myśl: O czym mogłem jeszcze zapomnieć?
 
 
Wybrana grafika
 
 
W głowie wtedy szczoteczki do zębów, skarpetki i inne drobnostki które bez problemu możemy w lokalnym sklepie kupić. Problemem jest natomiast to czy pamiętałeś się ubezpieczyć?
Dla tych którzy myślą, że skoro jadą na zorganizowaną wycieczkę nie muszą się tym martwić polecamy artykuł o ubezpiecznach na www.gazeta.pl.
Dowiecie się w nim nie tylko dlaczego warto się w ubezpieczyć ale przede wszystkim o jakim ubezpieczeniu pamiętać. Co najczęściej wchodzi w skład polisy którą zapewniają nam biura podróży, czy też co robić w razie wypadku.
Warto przeczytać!
 
 
Wybrana grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.