Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

ESURF.PL - sklep na fali
Autor: Pablo   
12.07.2009.
 

Jeśli, tak jak my, nie umiesz żyć bez deski, fali i wiatru lub dopiero wchodzisz w świat surfingu, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W końcu powstało miejsce, w którym możesz zaopatrzyć się we wszystko, co jest niezbędne do uprawiania surfingu, windsurfingu i kitesurfingu -  na początku czerwca wystartowaliśmy z  nowym, internetowym sklepem dla surferów eSurf.pl.
Wybrana grafika

eSurf.pl to multibrandowy surf shop, w którym możesz zamówić produkty takich firm, jak: Simmer Style, Plasma Boardwear, Gaastra, Tabou, Dakine i inne. W naszej ofercie znajdziecie deski, żagle, bomy, bary, latawce, trapezy, pokrowce oraz inne akcesoria. Ponadto zajmujemy się sprzedażą odzieży, profesjonalnych toreb i plecaków.

 

Wybrana grafika

 

Na esurf.pl możesz otrzymać również poradę w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu - chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Naszą wiedzę na temat surfingu wspiera Jakub Kosmowski, najlepszy polski windsurfingowy freestyle’owiec i zawodnik Pucharu Świata.

 

Wybrana grafika

 

W celu sprawnego informowania Was o wszelkich nowościach i zmianach w naszym sklepie, utworzyliśmy blog, na którym znajdziecie także najświeższe newsy ze świata windsurfingu. Ciekawe wydarzenia, zawody, imprezy branżowe – nic nie umknie naszej uwadze. Podzielimy się z Wami wrażeniami i spostrzeżeniami. Z blogiem eSurf będziesz na bieżąco!

eSurf.pl to serwis prowadzony dla pasjonatów przez pasjonatów.

Sprawdź nas! Zapraszamy!

Jakub Kosmowski
sponsors: RRD, Simmer Style, PLASMA, Da Kine, Unimil, eSurf.pl 

 

 - artykuł reklamowy -


Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.