Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Piąty start Allegro Cup
Autor: Pablo   
05.06.2009.
 

W dniach 30 lipca - 2 sierpnia najlepsi zawodnicy z całego świata będą walczyć o Grand Prix w Formule Windsurfing.

Wybrana grafika

 

Allegro Cup zaliczane jest do najbardziej prestiżowych wydarzeń windsurfingowych - nie tylko w Europie, ale i na świecie. Tym razem zawodnicy ze wszystkich kontynentów rywalizują o Grand Prix, które wpisuje się w cykl pięciu najważniejszych regat światowych w tej klasie. Pula nagród sięga 30 000 euro. W zawodach wystartuje cała światowa czołówka oraz najbardziej utytułowani polscy zawodnicy. Na liście startowej na pewno nie zabraknie niekwestionowanych gwiazd poprzednich edycji, w tym Steve’a Allena, Wojtka Brzozowskiego i Marty Hlavaty. To oni w tym roku są Ambasadorami Allegro Cup.

 

Sponsor tytularny szykuje dla turystów odwiedzających Łebę sportowe widowisko z prawdziwego zdarzenia i cztery dni imprez w miasteczku plażowym. Zawody z cyklu Grand Prix poprzedzające Allegro Cup w Łebie odbywają się w Brazylii. Dlatego w tym roku imprezowym motywem będzie Rio de Allegro. Tysiące turystów, którzy odwiedzają Łebę na przełomie lipca i sierpnia, na pewno może liczyć na moc atrakcji i sposobów na aktywne spędzenie czasu.

Koncertowy line’up to Audiofeels, Feel i Stereo MC’s. Już wkrótce zostanie ogłoszona gwiazda, która wystąpi podczas finału Allegro Cup. Każdej nocy na scenie pojawią się najlepsze składy DJ’skie. Już teraz możemy zapowiedzieć imprezowy hit tej edycji – czyli Madonna’s Night

Relacje z poprzednich edycji zawodów, zapowiedzi Allegro Cup 2009, lista zawodników oraz szczegółowy program imprez towarzyszących dostępne są na oficjalnej stronie regat: www.allegrocup.pl .

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Pokaż 1 z 1 komentarzy

1. 08-06-2009 11:22 - Pablo

Polecam filmik 8) Uwaga, dobrze wkręca :zzz

Pokaż 1 z 1 komentarzy

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.