Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoserwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Stir Crazy
Autor: Betty   
15.05.2009.
 
Marka, która została zaprezentowana na polskim rynku  na początku roku 2006. W ofercie znajdują się modne produkty przeznaczone głownie dla młodych, „wyzwolonych” i pełnych energii szaleńców, którzy w dzień kochają sport, ryzyko i radość po wysiłku, a nocą chadzają po mieście własnymi ścieżkami i szaleją w klubach.
To ciuchy, o które łatwo jest dbać, a w których styl i moda mają kluczowe znaczenie. Stir Crazy jest też dla tych, którzy mają własny, niepowtarzalny styl, noszą się z nonszalancją na jaką stać indywidua. Dla żyjących zgodnie ze swoją szaloną naturą.
 
Kto tworzy Stir Crazy?
Grupa beztroskich ludzi mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy lubią pracować i bawić się na całego – żyją na najwyższych obrotach i chcą zrobić wszystko, co możliwe w ciągu doby, by nie stracić ani chwili.
Słońce, morze, surfowanie i śnieg to ich życiowe pasje – wolny czas jaki mają chcą spędzać w zgodnie z samym sobą i planetą, na której żyją.
 
 
 
Linia sportowa to zestaw profesjonalnych ciuchów, w których można uprawiać każdy, nawet najbardziej zwariowany sport. Jakość i luz - elementy cenione przez Was najbardziej są motywem przewodnim całej linii. Linia klubowa to Twoja druga skóra, którą będziesz zakładać wychodząc nocą w miasto.
W ofercie odzież damska, męska, odzież miejska i plażowa, torby, plecaki, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria
 
 
 
   
 
 
 
Gdzie można zobaczyć, przymierzyć i kupić ciuchy Stir Crazy?
 
 

 

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.