Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

SURFCAMP wind & kite camps
Autor: Pablo   
08.05.2009.
 
Już po raz czwarty ekipa SurfCamp Team zawita na plaże Półwyspu Helskiego, zdominuje wody Zatoki Puckiej i tereny „6 - tki” w legendarnych Chałupach. Przez okrągłe 3 miesiące lata, załoga SurfCamp'u postara się pokazać Wam że wind & kite to dyscypliny, w ktorych można się zakochać, a klimat obozowego relaksu na słonecznych plażach tylko temu sprzyja.
Dwumiesięczne szaleństwo nad polskim morzem będzicie mogli kontynuować w malowniczych, zagranicznych spotach, gdzie każdy amator desek i plażowania z pewnością znajdzie coś dla siebie.
 
Wybrana grafika

Co nowego spotka Was w tym roku na SurfCampie ? Przede wszystkim, rozszerzone kursy wind & kite dla zaawansowanych, szkolenia wakeboard'owe, mozliwość zakwaterowania w przyczepach SurfCamp czy zawody i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie również stałych elementów programu obozów - gry w paintabll czy kultowych imprez do wschodu słońca w nadmorskich BeachBarach. Możecie być pewni, że każdy tydzień będzie event'em na najwyższym poziomie, a nawet jeśli sporty wodne nie zostaną Wasza pasja do końca życia, tej przygody nie zapomnicie przez długi czas ...

Dowiedz się więcej na http://www.surfcamp.pl

SURFCAMP ... RIDE THE WAVE !

 

- artykuł reklamowy -

 

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.