Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Targi Turystyki Wodnej, Zeglarstwa i Rekreacji
Autor: Pablo   
18.03.2009.
 
Serdecznie zapraszamy na Targi Turystyki Wodnej, Żeglarstwa i Rekreacji www.szczecinyachtshow.pl, pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, w dniach 27 - 29 marca 2009 r. na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich, przy ul. Struga 6 - 8 w godzinach 11 – 18.
 
Wybrana grafika
 

 

Mając świeżo w pamięci wielki sukces finału regat The Tall Ships’ Races 2007 i przygotowując kolejną edycję zlotu wielkich żaglowców środowisko szczecińskie realizuje ambitne plany rozwoju wodnej stolicy Polski.

Znajduje to wsparcie w działalności licznych klubów i stowarzyszeń, teamów, przystani żeglarskich, rzeszach pasjonatów windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania, wędkarstwa i innych form aktywności nad wodą. Wszyscy oni znajdują doskonałe warunki do rozwijania swej pasji na przeróżnych, rozległych i bliskich akwenach – Zalewie Szczecińskim, Jeziorze Dąbie, na Odrze i niedalekim Bałtyku.

Wybrana grafika

Właśnie tu rozpoczynają się największe w Europie inwestycje w rozbudowę portów i przystani jachtowych. Szczecin, Trzebież, Kamień Pomorski, Wolin, Świnoujście i ciąg bałtyckich miejscowości tworzą od podstaw nowoczesną infrastrukturę i budują swój żeglarski wizerunek. Na Szczecin Yacht Show spotkają się gospodarze kilkudziesięciu polskich miast, które leżą nad morzem i rzekami. To ogromna grupa dzisiejszych i jutrzejszych inwestorów.

Zapraszamy na Szczecin Yacht Show asy żeglarstwa, uczestników najpoważniejszych regat z pogromcami oceanów na czele, przedstawicieli wielkich teamów, firm budujących swój wizerunek wokół żeglarstwa. Będziemy gościć organizatorów imprez, trenerów, ale także przedstawicieli miast, które wokół położenia nad wodą koncentrują i rozwijają swój potencjał. W obecności tysięcy mieszkańców Szczecina, gości z zagranicy, mediów, środowisk żeglarskich i wszystkich zainteresowanych będziemy wymieniać informacje, kontakty i wiedzę o tym, co dziś najmodniejsze i budzi zainteresowanie rynku, o tym, jak w Polsce i na świecie robi się dziś nad wodą i na wodzie dobre interesy.

  Informacja: Poszeluźny Rafał

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© https://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.