Zmień rozmiar tekstu

Windsurfing

Ankieta dotycząca wind/kitesurfing!

Ankiety, sondy. Zapytania do ogółu społeczności

Ankieta dotycząca wind/kitesurfing!

Postprzez kamkie » 28 paź 2012, o 23:38

Siemka, jestem studentką PG w Gdańsku i w ramach zaliczenia przedmiotu e-marketing bardzo proszę o wypełnianie ankiety, wszelkie uwagi co do pytań proszę zamieszczać w postach gdyż ułatwi mi to ewentualne poprawki, z gory dziękuje!;) http://moje-ankiety.pl/respond-32413.html
kamkie

Podziękowania:
Rozdane: 0
Otrzymane: 0

Re: Ankieta dotycząca wind/kitesurfing!

Postprzez TOMEK M » 29 paź 2012, o 07:36

Wypełniłem całą, ale przy otatnim pytaniu zrezygnowałem.To ma być ankieta ws, czy ktoś chce sprawdzić na co nas stać ? :evil: Jeśli już to takie pytanie nie powinno być obowiązkowe.
JAK BYĆ MISIEM TO TYLKO GRIZZLY!
TOMEK M

Zdjęcia: 2

Podziękowania:
Rozdane: 14
Otrzymane: 32

Re: Ankieta dotycząca wind/kitesurfing!

Postprzez Bartek Świderski » 29 paź 2012, o 08:25

Mi pytanie o zarobki nie przeszkadza, ale wg mnie każdy kto wypełni ankietę powinien mieć możliwość zapoznania się z aktualnymi wynikami - taki ukłon w stronę respondentów.
Brak dostępu do tych danych może sugerować, że nie są one zbierane do pracy naukowej, a na zlecenie sklepu internetowego.
Co więcej, osoba która zaraz po dołączeniu do Forum (28.10.2012) oczekuje w pierwszym poście od innych członków Hotisa poświęcenia kilku minut na wypełnienie ankiety i podzielenie się poniekąd poufnymi informacjami (zarobki) w celu choć częściowego uwiarygodnienia się mogłaby podpisać się chociażby imieniem i nazwiskiem.
Pozdrawiam
Bartek Świderski
www.vistulasurf.pl
Bartek Świderski

Podziękowania:
Rozdane: 37
Otrzymane: 34

Powrót do Sondy i ankiety