Zmień rozmiar tekstu

Windsurfing

NIEAKTUALNE: JP Thruster 75

NIEAKTUALNE: JP Thruster 75

Postprzez JakisChlopak » 5 sty 2015, o 01:47

Dziś mój JP Thruster FWS z 2011, z finami MFC (16cm+2x11cm, czerwone) znalazł niespodziewanie nowego właściciela. Gdybyście poznali przypadkiem jego dane, to poproszę o informację. Z chęcią przekażę mu szyty na miarę pokrowiec, standardowego fina, oraz parę bonusów, między innymi szybki kurs katapy (wstęp na lądzie).

Cechy szczególne (profesjonalna wizualizacja autorstwa Jacka Gmocha i jego kolorowych mazaków zamieszczona poniżej):
- protektor dziobu z wersji pro (paski czerwony, biały, brązowy),
- brak białej pianki z lewej strony tylnego strapa (wczoraj odpadła w Międzywodziu),
- beżowa szpachla na dziurze 5cm długiej (po lewej stronie szyny od palety) i na dnie parę małych dziurek od poniewierania w Ahrenshoop przy 50+ knt.
Załączniki
DSC06690.JPG
Jeszcze szczęśliwy posiadacz deski
JP_Australia_2011_Single_Thruster_03.jpg
All rights reserved TVP1
Ostatnio edytowano 5 sty 2015, o 23:26 przez JakisChlopak, łącznie edytowano 2 razy
JakisChlopak

Podziękowania:
Rozdane: 3
Otrzymane: 0

Re: JP Thruster 75

Postprzez dudpiotr » 5 sty 2015, o 09:29

Proszę napisz w jakich okolicznościach nastąpiła zmiana właściciela (zostawiłeś deskę na plaży, zginęła z samochodu itp) bo to co najmniej zdumiewające.
dudpiotr

Podziękowania:
Rozdane: 10
Otrzymane: 76

Re: JP Thruster 75

Postprzez JakisChlopak » 5 sty 2015, o 10:18

Jeśli byliście kiedyś w Świnoujściu-Warszowie, przy Gazoporcie, to wiecie, że na plażę jest spory kawałek. Dlatego też, mając na uwadze zapowiedziany konkretny warun, zatargałem dwie dechy na plażę, mniejszą zostawiłem, na większej poszedłem pływać. Okazało się, że wiatru jest mało, o wysokość ciężko, a falki fajne do jeżdżenia, więc zrobiliśmy z 2 km downwindu. W trakcie tego ekstra trójkącie funboardzisty wzdłuż linii brzegowej, nie widzieliśmy nigdzie dechy (właściwie to nie spodziewaliśmy się jej widzieć, bo powinna leżeć przy wejściu na plażę). Jak wróciliśmy na miejsce deski już nie było.

Przez parking przy spocie nie przeszli, bo ochrona gazoportu nic nie widziała, a mają okno na ten parking. Wydmy i okoliczny las przeszukaliśmy tak dokładnie jak się dało, ale bez skutku. Widocznie ktoś znał teren i wyniósł ją lasem, do najbliższej drogi.

Wiem, że może wydawać się to głupie i nieodpowiedzialne, żeby zostawiać sprzęt na plaży i iść sobie pływać. Niestety obawiam się, że to powszechnie stosowana praktyka, nie tylko przez windsurferów (deski, całe pędniki, czasami żagle), ale i kajciarzy, którzy zostawiają latawce spakowane w plecaki, ale i zapasowe dechy.

W każdym razie środowisko windsurfingowe jest na tyle niewielkie, że mam nadzieję, że decha jednak prędzej, lub później się znajdzie.
JakisChlopak

Podziękowania:

Re: SKRADZIONO: JP Thruster 75

Postprzez mareks » 5 sty 2015, o 17:36

Oby decha wróciła do Ciebie jak najprędzej Też mam zwyczaj trzymania drugiego pędnika na wydmach w Jastarni jest to wygodne nie muszę biegać na kwaterę jak wiatr siada Od tego sezonu chyba zmienię przyzwyczajenia Daj znać jak decha wróci do ciebie Pozdrawiam
Deski Tabou Rocket 145 LTD F2 Vegas 126 l
Żagle Gaastra Savage 7,8 Matrix 7,0 Pilot 6,0 Matrix 5,5
mareks

Podziękowania:
Rozdane: 69
Otrzymane: 38

Re: SKRADZIONO: JP Thruster 75

Postprzez JakisChlopak » 5 sty 2015, o 23:26

Deska się odnalazła. Dwie miłe poszukiwaczki bursztynów pomyślały, że morze ją wyrzuciło na brzeg i postanowiły ją zabrać do domu. Na szczęście się odezwały :) Bezpośrednią przyczyną, że skomunikowaliśmy się były portale świnoujskie, na których zamieściłem ogłoszenie, a które przyczyniły się do powstania artykułu na swinoujskie.info. Dziękuję wszystkim za pomoc!
JakisChlopak

Podziękowania:

Re: NIEAKTUALNE: JP Thruster 75

Postprzez andrzy » 5 sty 2015, o 23:40

No to happy end, warto być jak najaktywniejszym w poszukiwaniu :one:
andrzy

Podziękowania:
Rozdane: 26
Otrzymane: 71

Postprzez mareks » 6 sty 2015, o 07:56

Fajna wiadomość super :)
Deski Tabou Rocket 145 LTD F2 Vegas 126 l
Żagle Gaastra Savage 7,8 Matrix 7,0 Pilot 6,0 Matrix 5,5
mareks

Podziękowania:
Rozdane: 69
Otrzymane: 38

Postprzez JakisChlopak » 6 sty 2015, o 20:08

W imieniu nas wszystkich napisałem kilka słów pod artykułem na temat "porzuconego" sprzętu: http://swinoujskie.info/artykul/Okradzi ... eStargardu
JakisChlopak

Podziękowania:

Powrót do Biuro rzeczy znalezionych, zagubionych i skradzionych