Zmień rozmiar tekstu

Windsurfing

Klub Windsufringowy dla dorosłych

Miejsce dla wszystkich, którzy chcą podzielić się własna opinią na temat sklepów, sprzedawców, szkółek czy też instruktorów windsurfingu (przestrzegamy jednocześnie przed ukrytą reklamą, która będzie usuwana z forum wraz z jej autorem).

Klub Windsufringowy dla dorosłych

Postprzez luk85 » 24 maja 2018, o 08:55

Witam,
Czy istnieje może jakiś klub windsurfingowy dla dorosłych (najlepiej woj. mazowieckie)? Zależy mi na systematycznych wspólnych wypadach i wskazówkach odnośnie treningów na sucho (siłownia, itp.). Z góry dzięki za info.
luk85

Podziękowania:
Rozdane: 0
Otrzymane: 0

Re: Klub Windsufringowy dla dorosłych

Postprzez moreWind » 24 maja 2018, o 17:25

Przez chwilę wyobraziłem sobie bandę gołych windsurferów w samych trapezach. To było straszne :)
Hifly Twinstyle 105, Fanatic Blast 130, Starboard Carve 141
NS Warp 5,8 / Ezzy Cheetah 6,5 / Ezzy Panther 4,5
Severne NCX 5,5 / 7,0 / Turbo 8,1
moreWind

Podziękowania:
Rozdane: 15
Otrzymane: 30

Postprzez luk85 » 24 maja 2018, o 17:53

Rzeczywiście mogło tak się skojarzyć :) Chodzi o to, że wszystkie kluby jakie znalazłem są dla dzieci.
luk85

Podziękowania:
Rozdane: 0
Otrzymane: 0

Postprzez Qroofka » 25 maja 2018, o 13:23

Luk85
To nie całkiem tak jest. Wszędzie gdziepływam (np wiosna, jesień ) średnia wieku jest raczej sporo powyżej 40 nawet ze wskazaniem na 50. Spróbuj poprzez Hotisa zidentyfikować jakichś tubylców na najbliższych dla Ciebie spotach. Zobaczysz że to raczej nie młodzież. A jak pojedziesz częściej to zaczniesz spotykać tych samych ludzi. Przynajmniej ja tego doświadczyłem naco najmniej 6 różnych spotach a sadzę, że nie jestem wyjatkiem. Ruszaj na wodę i będzie dobrze. Aha na niektórych akwenach w kraju funkcjonuja takie mikro społeczności, czasem nawet maja jakiś hangar na sprzęt i stronę www a napewno wielka życzliwoś ć dla nowicjuszy.
Qroofka

TabouRocket 135; Mistral SCORE 111; GUN Cannonball 7,5; Natural 6,6; Areotech AirX 5,2
Qroofka

Podziękowania:
Rozdane: 64
Otrzymane: 48

Powrót do Polecam/nie polecam