Zmień rozmiar tekstuWindsurfing

Giełda - regulamin

Giełda - regulamin

Postprzez Pablo » 21 lut 2008, o 17:36

[center]REGULAMIN GIEŁDY PRZY FORUM HOTIS.PL
[/center]
 1. Giełda oferuje możliwość bezpłatnego umieszczania drobnych ogłoszeń w działach: SPRZEDAM, KUPIĘ, ZAMIENIĘ.
 2. Za zamieszczenie drobnego ogłoszenia, jak również zdjęć, nie są pobierane jakakolwiek opłaty.
 3. Przez drobne ogłoszenie należy rozumieć: 1 komplet do windsurfingu lub do 5 pojedynczych elementów.
 4. Bezpłatne ogłoszenie drobne w dziale SPRZEDAM może być umieszczone nie częściej niż raz na miesiąc.
 5. Jeżeli chcesz wystawić na sprzedaż większą ilość sprzętu w jednym ogłoszeniu lub umieszczać go w formie drobnych ogłoszeń częściej niż raz na miesiąc, zanim umieścisz ogłoszenie, skontaktuj się z redakcją. Ogłoszenia takie są płatne i wyświetlane na początku listy ofert.
 6. Samowolne, nieodpłatne umieszczenie ogłoszenia niespełniającego wymogów ogłoszenia drobnego skutkuje natychmiastowym usunięciem tego ogłoszenia i otrzymaniem ostrzeżenia.
 7. W celu zamieszczenia ogłoszenia musisz się zarejestrować na forum. Zapisz sobie lub zapamiętaj własny login i hasło. Po zalogowaniu się na forum, stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem, mającym możliwość pisania nowych postów, dyskusji z innymi użytkownikami, wypełniania ankiet, sond, zamieszczania ogłoszeń, własnych galerii itd. Aby zamieścić ogłoszenie przejdź do działu Giełda a następnie kliknij przycisk Nowy temat. Napisanie nowego ogłoszenia lub wiadomości nie powinno sprawić jakichkolwiek problemów. Pod polem do wpisywania treści, możesz określić czas ważności postu/tematu. Jeśli posiadasz zdjęcie sprzedawanego przedmiotu, możesz je załączyć np. w postaci plików .jpg, o rozmiarze nie przekraczającym 256kB. Umieszczając ogłoszenie w dziale SPRZEDAM nie zapomnij o podaniu ceny!
 8. Giełda nie jest miejscem darmowej reklamy sklepów internetowych, sprzedaży hurtowej, jak również prezentacji własnej oferty handlowej czy "wszystkich przedmiotów sprzedającego" w serwisach aukcyjnych. Jeżeli prowadzisz sklep, szkółkę i zamierzasz sprzedawać sprzęt, skontaktuj się wcześniej z redakcją forum.
 9. Jeżeli sprzedajesz wystawiony na giełdzie przy forum przedmiot również w serwisie aukcyjnym, możesz zamieścić link do aukcji (w formacie jak poniżej),
  Kod: Zaznacz cały
  [url=http://www.allegro.pl/tu wkleić resztę linku]Nazwa sprzedawanego przedmiotu[/url]

  ale wyłącznie w celu prezentacji zdjęć sprzedawanego przedmiotu. Dozwolone jest także zamieszczenie linku do galerii zdjęć (albumu) użytkownika.
 10. Nie akceptujemy ogłoszeń, będących jedynie reklamą własnych aukcji.
 11. Prosimy nie zamieszczać zdublowanych ogłoszeń! Tego typu ogłoszenia będą usuwane bezzwłocznie.


W razie pytań, niejasności lub problemów służę pomocą. Możesz się ze mną skontaktować za pomocą PW (prywatnej wiadomości na forum) lub drogą mailową.

Pozdrawiam,
Pablo (administrator Forum) ;-)
biuro@hotis.pl
Avatar użytkownika
Pablo

-#admin
 
Posty: 2398
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 22:48
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Podziękowania:
Rozdane: 19
Otrzymane: 13

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

hydrosfera.pl
surfoteka.pl
modernsport.pl
cron