Zmień rozmiar tekstu

Windsurfing

Ktoś zna jezioro Strykowskie?

Tutaj możesz zaprezentować ulubione miejsca do pływania, "secret spots", zachęcić innych do odwiedzenia Twojego spotu.

Ktoś zna jezioro Strykowskie?

Postprzez mifune » 26 kwi 2012, o 09:31

Witam,
przeprowadziłem się niedawno do Lubonia i rozważam pływanie w Strykowie. Kiedyś pływałem na Kiekrzu, ale perspektywa przebijania się przez Poznań jest mało kusząca. Znalazłem kiedyś filmik ze Strykowskiego by Strykowo Sliders i wygląda obiecująco. Było tam wtedy sporo ludzi, czy ktoś tam nadal pływa? Czytałem też że był zakaz wjazdu na spot, z którego sobie nikt nic nie robił. Jak to wszystko wygląda na dzień dzisiejszy?

Pozdrawiam!
mifune

Podziękowania:
Rozdane: 0
Otrzymane: 0

Re: Ktoś zna jezioro Strykowskie?

Postprzez madaj2 » 27 kwi 2012, o 15:50

Oo... witam "sąsiada" :) JA także z Lubonia. Na strykowskim nie pływałem, a z tym dojazdem do kiekrza nie jest tak źle, jak są korki to 45minut jak nie ma to nawet 25minut. JAk tak patrze na mapę to nie dużo szybciej jest tam.
"Uwierz w siebie, a osiągniesz wszystko"
madaj2

Podziękowania:
Rozdane: 1
Otrzymane: 3

Re: Ktoś zna jezioro Strykowskie?

Postprzez mifune » 30 kwi 2012, o 14:50

Będzie pogoda to muszę się wybrać na Strykowskie i sprawdzić w takim razie. Ktoś tam musi pływać :) bo samemu to przecież nie to samo :) poza tym warunki na Kiekrzu nie są jakieś nadzwyczajne (może oprócz wiatru dokładnie z zachodu) i sądzę że warto sprawdzić. A dojazd na pewno będzie szybszy i mniej psujący nerwy ;) pozdrawiam sąsiada!
mifune

Podziękowania:
Rozdane: 0
Otrzymane: 0

Powrót do Prezentacja spotów