Zmień rozmiar tekstu

Windsurfing

Włochy Gargano Vieste

Tutaj możesz zaprezentować ulubione miejsca do pływania, "secret spots", zachęcić innych do odwiedzenia Twojego spotu.

Włochy Gargano Vieste

Postprzez Mathew » 22 mar 2010, o 10:02

Witam!

W ramach zachęcania do odwiedzania różnych miejsc polecam odwiedzić , chyba w sumie stosunkowo mało odwiedzane przez Polaków miejsce półwysep Gargano miejscowość Vieste we Włoszech. Spocik moim zdaniem idealnie nadaje się na wyjazd rodzinny połączony z pływaniem na morzu, szczególnie dla osób , które chcą rozpocząć pływanie po morzu. Pływa się tam w sporej zatoczce Marinella. Najlepiej chyba jest się rozlokować na którymś z licznych kempingów. Ja byłem na kempingu Le Diomedee. Jest tam rownież szkółka. Okolica jest moim zdaniem przepiękna i warta obejrzenia. Dla smakoszy owoców morza i włoskiego jedzenia miejsce również rewelacyjne. Jedynym minusem jest odległość z Polski . Np z Łodzi jest to 1900 km. Moim zdaniem jednak warto . Jakby ktoś chciał jakieś infomacje to jestem do dyspozycji. Poniżej mała Galeria zdjęć z tych okolic.

http://img7.imageshack.us/g/dsc1080mj.jpg/

Pozdrawiam
Maciej
Mathew

Podziękowania:
Rozdane: 0
Otrzymane: 0

Re: Włochy Gargano Vieste

Postprzez Michal81 » 3 maja 2017, o 21:50

Patrzac na date poprzedniego postu to miejsce jest chyba bardzo malo popularne.

Ja tam bede i wlasnie na campingu Diomede od 8 do 22 lipca.

Moze ktos sie tez wybiera w tym roku?
Michal81

Podziękowania:
Rozdane: 1
Otrzymane: 4

Powrót do Prezentacja spotów