Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Peter Volwater rozpoczyna współpracę z MauiSails
Autor: Piórek   
11.01.2009.
 

MauiSails postanowiło świętować trzydziestolecie powstania firmy z nowym windsurferem w składzie teamu  - Peter'em Volwater'em (NED 24). Peter (34 lata) zaczął uprawiać windsurfing w późnych latach 80-tych i jest czołowym zawodnikiem od 1996 roku. Znany jest ze swych osiągnięć w Speed, Slalom, Formula oraz Wave.

Barry Spanier (założyciel MauiSails) powiedział: "Spędziłem wiele czasu z Peterem na Formula Worlds w Melbourne w Australii w 2005 roku. Używał niektórych z naszych żagli i okazało się to dobrym połączeniem. Teraz jestem szczęśliwy, że mogę rozwijać i ulepszać projekty razem z nim oraz oczekuję zobaczyć rezultaty współpracy począwszy od Nowego Roku. Byłbym zachwycony możliwością pomagania "Voltmeterowi" w podnoszeniu umiejętności."

 

Peter Volwater

 

 "Peter wnosi głęboki profesjonalizm, jak również poświęcenie do ciężkich treningów, skupienie i determinacje. Jego wyrazisty styl wave oczywiście tylko dodaje wizerunkowi MauiSails, jako głównej sile na najwyższych poziomach współzawodnictwa i nie możemy się doczekać jego zaangażowania w nasz program rozwojowy i treningowy." - powiedział Phil McGain (Product Manager & Team Captain)

Peter Volwater (NED 24)

 Peter będzie używał żagla MauiSails TR-5 na wszystkich zawodach w 2009 roku. Volwater miał już fantastyczne dni wave'u podczas przerwy którą spędzał w Margaret River (Zachodnia Australia) aby przetestować nowe żagle Legends. Powiedział: "Od pierwszego wrażenia, używając MauiSails w Margaret River, kocham moje nowe żagle wave'owe ! Są miękkie, silne i sprężyste. Zwłaszcza gdy wieje trochę od morza i normalnie traci się siłę zawracając pod wiatr, wtedy zauważasz zalety tego żagla.Wydają się również być bardzo lekkie w rękach."

 Peter Volwater (NED 24)

Źródło: www.mauisails.com

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.