Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Billabong Freestyle Festiwal
Autor: Pablo   
09.01.2009.
 
II edycja Billabong Freestyle Festiwal - pierwsza impreza w historii polskiego snowboardu zaliczana do światowego touru Ticket To Ride już niebawem. W ostatni weekend stycznia (23-24.01) do snowparku Juliany w Szczyrku zjedzie się czołówka polskich riderów, powstanie  specjalny setup przeszkód i w końcu doczekamy się w tym sezonie dwóch porządnych skoczni.

Zawody rozegrane zostaną w konkurencjach jib jam i big air, a do zgarnięcia jest 12 tysięcy w żywej gotówce. W tym roku oprócz zaproszonych prosów wystartować może każdy, w piątkowych eliminacjach do zdobycia są 3 dzikie karty przeznaczone dla narciarzy i 4 kolejne dla snowboardzistów. Po eliminacjach zorganizowane zostanie night session, a w sobotę po emocjach sportowych na wszystkich czekać będzie after party w Gospodzie Polskiej w centrum Szczyrku. Zagra Dj Eprom, zeszłoroczny zdobywca tytułu Mistrza Świata Dj’ów, ze swym solowym projektem wystąpi znany z formacji Psio Crew - Gooral, bit boxowy skład Al Fatnujah oraz dyżurni wymiatacze Red Bull’a z Benito na czele – muzycznie zapowiada się więc równie ciekawie jak snowboardowo. Specjalnie na BFF ekipa snowparku Juliany szykuje nową  atrakcję jibbingową, oraz zapewni wyjątkową, streetową oprawę. Wszystko według maksymy: luźne jam session w parku, gruba biba w klubie. Zapraszamy wszystkich spragnionych freestyle’u i zabawy na najwyższym poziomie. Więcej info na www.snowpark.pl , zapisy na biuro@snowpark.pl.

 

 

Wybrana grafika

 

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Pokaż 2 z 2 komentarzy

1. 09-01-2009 23:55 - Voltek

Czy ktoś się wybiera? Czy ktoś zda relacyjkę jak było? Chętnie pomogę sklecić w całość. A żeby tak aparat foto zabrać ze sobą to byłby szczyt szczęścia. :zzz

2. 10-01-2009 00:50 - Piórek

Ja sobie odpuszczę... Dam innym cieszyć się wygranymi ;)

Pokaż 2 z 2 komentarzy

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.