Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Synergy: Pędniki dla początkujących od Severne
Autor: Piórek   
04.01.2009.
 

Jesteś początkującym windsurferem? Stajesz przed dylematem jaki pędnik wybrać? Nie wiesz jakie części pędnika będą do siebie pasowały? Firma Severne przygotowała ciekawą ofertę dla początkujących windsurferów...

Synergy Gear PackFirma Severne lubi zaskakiwać nowościami, tym razem przygotowała ciekawą ofertę dla początkujących windsurferów. Każdy, kto ma problem ze złożeniem zestawu do nauki, może nabyć gotowy zestaw składający się z żagla, masztu, bomu, palety, przedłużki ze stopą, fału startowego oraz pokrowca na wszystkie te komponenty. Poszczególne części zestawu są oznaczone kolorami, wystarczy przeczytać dołączoną instrukcję, aby przygotować żagiel do zejścia na wodę. Synergy Gear Pack oferowany jest w trzech kategoriach: dla dorosłych (żagle w rozmiarach od 4,8m2 do 7,8m2), juniorów (3,6m2 i 4,3m2) oraz dzieci (2,6m2 i 3,1m2). Więcej na stronie www.synergy-windsurfing.com .

 

Synergy Gear Pack
                                                Photo by: www.synergy-windsurfing.com

 

 

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Pokaż 1 z 1 komentarzy

1. 05-01-2009 21:03 - Pablo

Fajna opcja do przenoszenia sprzętu :roll  
W drugą rękę decha i można i kilometr maszerować.

Pokaż 1 z 1 komentarzy

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.