Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Winda do desek windsurfingowych
Autor: Betty   
02.01.2009.
 

Winda  Mont Blanc  to ogromne ułatwienie przechowywania np. kompletu windsurfingowego, boxa, kajaków, itp. pod sufitem garażu lub w innym pomieszczeniu...

Składa się z 2 taśm napinających, które montuje się do sufitu. Przechowywany przedmiot może następnie zostać podniesiony lub opuszczony bezpośrednio na dach samochodu razem z belkami.

Wybrana grafika

Winda Thule do przechowywania boxów, windsurfingów, kajaków itp.,  składa się z mechanizmu/przekładni, który przy pomocy specjalnego przegubowego pokrętła obraca pręt na który następnie zostaje nawinięta linka podtrzymywana przez system bloczków. Mechanizm posiada przekładnię ślimakową która jest samohamowna, więc winda sama zabezpiecza box przed opadnięciem. Całość montuje się do sufitu przy pomocy kołków rozporowych znajdujących się w zestawie.

 

Wybrana grafika

 

Źródło:  www.bagazniki.eu


Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.