Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Windsurfingowe rozpoczęcie sezonu w centrum Polski!
Autor: n1surf   
27.05.2015.
 
Jak co roku sezon w n1surf rozpoczynamy od 4 dniowego szkolenia windsurfingowe w weekend Bożego Ciała, które w tym roku rusza już od 4 czerwca.
 
Przykładowa grafika
Kurs składa się z 16 godzin profesjonalnego szkolenia windsurfingowego pod okiem naszych licencjonowanych instruktorów. Jak we wszystkich naszych kursach również i w tym zapewniamy kompletny sprzęt windsurfingowy (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna, pianka windsurfingowa) oraz niezbędne ubezpieczenie NNW. Jest to doskonała okazja, aby szybko opanować podstawy windsurfingu i swobodnie czuć się samemu na wodzie z deską i żaglem już na samym początku sezonu. Później pozostaje tylko szlifowanie techniki windsurfingowej.
Przykładowa grafika

Już na samym początku sezonu (20 - 21.06) odbędą się dwudniowe regaty windsurfingowe w naszej bazie w Karolinowie nad Zalewem Sulejowskim. Wyjątkowo podczas tych zawodów zostaną rozegrane również eliminację Amatorskiego Pucharu Polski Windsurfing 2015 (szczegółowy kalendarz na stronie www.appw.pl). Jak zawsze szykujemy dla uczestników mnóstwo ciekawych atrakcji i słynne Beach Party na zakończenie zawodów - nie może Was tam zabraknąć!

Więcej informacji: www.n1surf.pl/n1surf-ezzy-cup-iv-amatorskie-regaty-windsurfingowe

Przykładowa grafika

Połącz przyjemne z pożytecznym i zostań profesjonalnym instruktorem windsurfingu! W terminie 1.06 - 6.06.2015 odbędzie się kurs instruktorski rekreacji PSW ze specjalnością windsurfing w naszej bazie nad Zalewem Sulejowskim. Zapraszamy na kurs instruktora windsurfingu Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Uprawnienia instruktora rekreacji PSW ze specjalnością windsurfing otwierają Wam drzwi do rozpoczęcia kariery instruktora windsurfingu w kraju i za granicą.

Komisja szkolenia:
Viceprezes PSW Adam Kaczmarek
Przewodniczący Komisji Szkolenia Kuba Stolarski

Licencja Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu na sezon 2015

Jak co roku, także i w tym sezonie posiadamy licencje upoważniającą nas między innymi do przeprowadzania egzaminów na wszystkie poziomy sprawności windsurfingowej, które są podstawą do przystąpienia na kurs instruktorski rekreacji ruchowej ze specjalnością windsurfing.  

SUP – Stand Up Paddle, czyli deska z wiosłem

SUP jest w tym momencie najszybciej rozwijającą się dyscypliną sportów wodnych i zupełną nowością na rynku. Pozornie wydaję się, że nie jest to nic nowego i już wcześniej było wykorzystywane przez surferów czy instruktorów windsurfingu, jednak konstrukcja deski wszystko wyjaśnia. Odwiedź nas i sprawdź sam ile przyjemności może sprawić pływanie na SUPie!

Szkolenia firmowe – imprezy integracyjne

W tym sezonie przygotowaliśmy ciekawą ofertę skierowaną również do firm i osób chcących zorganizować kursy dla większych grup. Dzięki nowemu systemowi obsługi możemy przeprowadzić szkolenia w dowolnym miejscu w kraju i na dowolnej liczbie kursantów. Samodzielnie organizujemy transport sprzętu i kadry oraz przeprowadzamy szkolenie.
 

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.