Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Inauguracja Pucharu Polski 2014
Autor: Piórek   
06.05.2014.
 
Podobnie jak zeszły tak i ten sezon regatowy przyjdzie nam rozpocząć nad Zalewem Zegrzyńskim w nieporęckiej szkółce Lsurf już w najbliższy piątek 9 maja.
 
Przykładowa grafika
Rok temu chociaż brakowało nieco wiatru to nikt nie narzekał na panującą atmosferę i brak atrakcji. Jesteśmy pewni, że i tym razem wszyscy będą się bawić równie dobrze a rywalizacja nabierze jeszcze więcej kolorów. Prognozy przewidują trzydniowe ściganie na formułach i jeden dzień silnowiatrowy także możliwe, że tym razem rozegramy również na śródlądziu heaty slalomu. Oczywiście w tym roku również będzie okazja sprawdzenia swoich sił w wioślarskich wyścigach SUPów.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na I edycję Pucharu Polski w Windsurfingu i SUP oraz do śledzenia strony http://windsurfcup.pl/, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać newsy z Zalewu Zegrzyńskiego.
 
Zapraszamy !!!
 
Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.