Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

"Mikołajowie na deskach 2013" - WAŻNE INFO !!!
Autor: Stoke   
06.12.2013.
 
Mikołajowie na deskach 2013 odbęda się bez zmiany terminu tj. w najbliższą sobotę 07.12.2013. Start konkurencji punktowanych wstępnie planowany jest na godzinę 12:00. Prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce , rejestracje i przekazanie ofiarowanych paczek. Przewidziane są tak jak wcześniej pisałem trzy kategorie w ramach których rozdane będa nagrody. Konkurencje punktowane będa miały charakter sprawnościowy i nie tylko. Każdy Mikołaj wykazać się też będzie musiał wiedzą z zakresu WS. Ze względu na warunki i brak zabezpieczenia na wodzie, oficjalnie pływania na wodzie w ramach imprezy nie będzie. Oznacza to ,że nie bierzemy odpowiedzialności za osoby schodzące na wodę. Każdy z uczestników podpisze oświadczenie, że decyzje  o ewnatualnym zejściu podejmuje na własne ryzyko i odpowiedzialność.
 
Przykładowa grafika
 
Dotarły jednak do nas informacje, że mimo to i tak pojawią się hardcorowi Mikołaje i Mikołajki , którzy mimo wszystko spuszczą łomot Ksaweremu i pośmigają pare halsów w odpowiednim Mikołajkowym stroju. - małe info dla hardkorów - media będa ok.12:00 , wiec hipotetycznie taklowanie trzeba ogarnąć wcześniej. Na kempingu będziemy mieli dostęp do małej świetlicy, gdzie będzie można się rozgrzać po trudach konkurancji sprawnościowych. Prosimy o zabranie z sobą termosów z herbatą, prowiantu itd. Jak ktoś ma ochotę potestować opcję grilowania przy 30 węzłach to oczywiście nikt mu tego nie zabroni

Zapraszamy !
pozdro/ Stoke
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.