Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Polska premiera "Below The Surface" i Bacardi Afterparty
Autor: Leszek Kamiński   
13.11.2013.
 
Już 23 listopada (sobota) o godzinie 19:30 w warszawskim kinie Luna odbędzie się premiera ostatniego filmu Andre Paskowskiego "Below The Surface". Jest to kolejna już superprodukcja windsurfingowa. Pasjonatom windsurfingu nie trzeba jej przedstawiać. Wśród 5 zawodników występujących w filmie, znajdują się mistrzowie świata w konkurencji wave i freestyle: Gollito Estredo, Victor Fernandez w tym świeżo upieczony mistrz świata wave - Marcilio Browne.
 
Przykładowa grafika
Po projekcji zapraszamy na Below The Surface Party do Sztuki&Sztuczki (ul. Szpitalna 8A w dziedzińcu). Pamiętajcie, aby bilet z kina zatrzymać na afterparty, gdyż w zamian za niego dostaniecie powitalnego drinka Bacardi. Link do wydarzenia z afterparty na facebooku: https://www.facebook.com/events/643761149000456/

Dzięki uprzejmości klubu, na miejscu odbędzie się posezonowa wyprzedaż sprzętu (windsurfingowego, surfingowego, kitesurfingowego) osób prywatnych i sklepów. Wystawienie sprzętu jest bezpłatne. Zgłoszenia należy przesłać mailowo do 18 listopada 2013 na adres info@snoob.com.pl
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyprzedaży.

Podczas imprezy w Sztuki & Sztuczki wystawione zostaną do obejrzenia i na sprzedaż grafiki związane z windsurfingiem oraz fotografie Polaków na falach.

Od dnia premiery rusza także sprzedaż filmu w Polsce.

Wszelkie pytania kierujcie na adres: info@snoob.com.pl

link do wydarzenia na facebook: https://www.facebook.com/events/155985937944254/?ref_dashboard_filter=upcoming
 
Leszek Kamiński
 
 Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.