Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Chuchra na start! Waga lekka na MP Slalomu
Autor: PSW   
29.08.2013.
 
W przyszłym tygodniu czeka nas kolejna dawka windsurfingowych zmagań związanych z Mistrzostwami Polski w Slalomie. Tym razem jednak czeka nas pewna nowość a może i historyczny przełom. Otóż zawodnicy będą się ścigać nie tylko w kategoriach mężczyzn i kobiet ale również w kategorii "waga lekka", w której klasyfikowani będą uczestnicy ważący nie więcej niż 75kg.
 
 Przykładowa grafika
To z pewnością pozytywnie wpłynie na frekwencje startujących oraz jeszcze bardziej wzmoże rywalizację pomiędzy młodszymi i lżejszymi zawodnikami.

Jak widzimy płyną z tego same plusy! Zawodnicy będą mieli do zdobycia więcej tytułów a widzowie będą podziwiać jeszcze większe widowisko i bardziej zaciętą walkę. Miejmy tylko nadzieję, że zawodnicy nie przejdą zbiorowo na dietę.

źródło: http://windsurfcup.pl/component/k2/item/140-waga-lekka-na-mp-slalomu.html
 
PSW
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.