Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Surfuj za darmo na Kaszubach z n1surf !
Autor: n1surf   
05.07.2012.
 

SZKOŁA WINDSURFINGU „NUMBER ONE SURF” w związku z otwarciem nowej bazy na Kaszubach, zaprasza 14 lipca wszystkich chętnych na darmowe wypożyczanie sprzętu i szkolenia z instruktorem. Wszystkie szczegóły GRATISOWEGO SURFOWANIA we Wdzydzach Kiszewskich znajdziecie na facebook’owym funapage’u n1surf - http://www.facebook.com/events/322420591178155/
 
Przykładowa grafika
Nowa baza n1surf, w której odbędzie się darmowe surfowanie leży na cyplu u zbiegu czterech jezior, stanowiących największy akwen na Kaszubach, tuż pod 36 metrową wieżą widokową, z której rozpościera się widok na cały wdzydzki Park Krajobrazowy.
 
Przykładowa grafika
 
Tamtejsze warunki zarówno sprzyjają osobom początkującym jak i zaawansowanym windsurferom. Płaska woda stwarza doskonałe warunki do nauki i szkolenia. Natomiast krzyżowe ułożenie jezior daje możliwość pływania w ślizgu przy każdym kierunku wiatru. A co najważniejsze, jest to doskonałe miejsce na ciekawy relaks i wypoczynek wśród nieskażonej miejskim zgiełkiem natury.
 
Przykładowa grafika
 
Ze względu na swoją wielkość akwen ten nazywany jest przez miejscową ludność „Morzem Kaszubskim”. Jeziora układają się w charakterystyczny krzyż, przez co można się również spotkać z nazwą „Wdzydzki Krzyż”. Największe z nich, jezioro Wdzydze, ma powierzchnię ponad 1000ha, zaś jego długość wynosi około 8 km. Wirtualny widok z wieży widokowej: www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start=44317#/44142/228
 
Przykładowa grafika
 
Poza windsurfingiem mamy tam do dyspozycji 12 szlaków turystycznych, w tym 6 rowerowych i 6 pieszych. Niezwykle urozmaicona linia brzegowa, bogactwo zatok, wysp i półwyspów stanowią idealne miejsce dla miłośników kajakarstwa i żeglarstwa.

Cała oferta szkoły windsurfingu n1surf dostępna do tej pory nad Zalewem Sulejowskim, jest teraz również realizowana we Wdzydzach Kiszewskich. W tym sezonie możliwe jest wykorzystanie swojego karnetu na wypożyczenie sprzętu lub na lekcje z instruktorem na obu jeziorach. Każdy sam może zadecydować, gdzie chcą odbyć swój kurs.
Oprócz profesjonalnych instruktorów czekać tam na Was będą najlepsze dostępne na rynku deski szkoleniowe FANATIC VIPER oraz leciutkie modele żagli wiodącego producenta firmy NORTH SAILS. W nowej bazie nie zabraknie także freeridowych i freestylowych modeli desek STARBOARD i FANATIC, oraz nowoczesnych konstrukcji żagli NORTH SAILS, EZZY i NEILPRYDE.
 
Przykładowa grafika
 
Dla motywacji i złapania pozytywnej energii przed wizytą w szkółce polecamy obejrzenie krótkiego filmiku z zeszłorocznych wyjazdów n1surf na Rodos i do Egiptu, gdzie możecie zobaczyć instruktorów  w akcji: http://www.youtube.com/watch?v=RzngcXoig9k

Więcej informacji:

Bartek Brożek
+48 503 968 190
bartek@n1surf.pl
www.n1surf.pl

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.